ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Umístění postele podle Feng Shui

Pro Číňany je v ložnici důležíté umístění oken a dveří, protože se často pohybují mezi dveřmi a okny. Proto je důležité, aby postel nebyla umístěna do této „dráhy“ mezi dveřmi a okny.

Dalším faktorem při umísnění postele podle Feng Shui je to, abyste z postele viděli dveře. To Vám dává pocit klidu a bezpečí. Pokud je to možné, umístěte postel co nejdále od dveří. Čím dále je postel od dveří, tím více místa v místnosti máte pod kontrolou a tím více se cítíte silní.

Pokud nemůžete umístit postel tak, abyste viděl dveře, Feng Shui doporučuje umístit zrcadlo na protější stěnu tak, abyste dveře viděli v zrcadle.

Špatné umístění postele podle Feng Shui:

1. Nohy postele by neměly být naproti dveří, protože jejich proudění Vás bude vyrušovat při spánku.

2. Z toho stejného důvodu by postel neměla být umístěna na stejné stěně jako dveře.

3. Postel by také neměla být umístěna pod oknem. Vítr a déšť by Vám bránili v klidném odpočinku.

4. Postel by také neměla být umístěna mezi okno a dveře. Proudění vzduchu mezi oknem a dveřmi Vás bude rušit.

5. Postel by neměla být umístěna v rohu místnosti.

6. Neměli byste spát pod stropními trámi.

Petra Ševěčková - Rosty.cz

Správné umístění postele
Správné umístění postele
Nevhodné umístění postele
Nevhodné umístění postele

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.