ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE LATEX BIO 03 - GREEN SLEEP

Jaké matrace zvolit na motorové rošty? Jedna z nejčastějších otázek od našich zákazníků, v naší nabídce je spousta matrací, které se hodí na motorové rošty, ale pokud bych měl osobně doporučit matraci, která se hodí na motorové rošty nejlépe, bez váhání bych doporučil matrace LATEX BIO 03. Je to matrace, která maximálně naplňuje slova "pohodlná matrace". Matraci si můžete i osobně vyzkoušet v našem showroomu na Praze 10, ale věřím, že mi dáte s doporučením za pravdu. Za dobrou cenu, super matraci, to je matrace LATEX BIO 03. 

Luxusní matrace do postele LATEX BIO 03 je špičková cca 20 cm vysoká partnerská latexová bio matrace patřící do rodiny nejpohodlnějších matrací na našem trhu. Luxusní 7-mi zónové sendvičové jádro matrace je vyrobené pouze z luxusních BIO pěn a latexu, což zajišťuje nejvyšší pohodlí. Páteř matrace je ze 100% latexu, což zajišťuje matraci měkkost a tvarovou stálost. Vrchní desky matrace jsou z bio desek o různé tuhosti, tak aby se matrace po celé délce dokonale přizpůsobila Vašemu tělu. Ložné plochy matrace jsou z komfortní soya přírodní pěny profilované do masážních vrstev, které se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu. Matrace má ložné plochy s různou tuhosti (partnerská matrace), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhostí maximálně vyhovovala.

Přírodní původ matrace, vysoká vzdušnost a ložná plocha o různé tuhosti, je zárukou kvalitního spánku

Matrace je vhodná na všechny typy roštů, ale hlavně pro lamelové polohovací a motorové rošty, které perfektně kopíruje.

Matrace LATEX BIO 03 - NOVINKA ROKU 2012 je vyrobená pod záštitou kolekce matrací GREEN SLEEP a patří do kategorie měkčích matrací.

Luxusní matrace LATEX BIO 03 je vyrobena na bázi kombinace přírodního kaučuku a vrchní desky z bio pěn (SOFT/HARD), má sedmizónové kvalitní profilování. Jádro matrace je velmi pružné, proto umožňuje vytvarování matrace podle obrysu lidského těla a tvoří tělu pevnou podporu v jakékoliv poloze. Latex je všeobecně považován za materiál, který předchází vzniku bolestí zad a účinně ulevuje lidem s pohybovými problémy v kombinaci s bio pěnou jsou jeho vlastnosti ještě zvýrazněné tvarovou pevností. Latex a bio pěna drží tvar a neproléhavají se. Což je velice důležité pro dlouhou životnost matrace.

Latexové matrace LATEX BIO 03 jsou výjimečné tím, že nezadržují vlhkost, tělní pot je rychle rozptylován díky výborné cirkulaci vzduchu, které obstarávají ventilační kanálky v jádru matrace, odvod vlhkosti zajišťuje i luxusní potah.

Matrace do postele LATEX BIO 03 má luxusní prošívaný snímatelný potah v pravoúhlém designu, který je vhodný i pro alergiky, potah má speciální úpravu zabraňující přežívání nebezpečných plísní a roztočů. Díky vysokému podílu bavlny je velmi příjemný na dotek. Potah hlavně velmi dobře odvádí vlhkost. Potah matrace je dodáván pouze s touto matrací a při pravidelné údržbě je odolný i proti prachu, roztočům a jiným alergenům. Potah matrace má 2x ZIP kolem celého obvodu matrace, který umožňuje samostatné praní vrchních části potahu, potah je pratelný na 60°C.

Matrace LATEX BIO 03
Matrace LATEX BIO 03

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.