ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POSTELE RADOST - NOVINKA 2012

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám nově nabídnout dřevěné postele z bukového masívu RADOST. Postele RADOST v kombinaci s kvalitními lamelovými rošty a matracemi budou opravdu naplňovat svůj název. Do postele můžete vložit i motorové rošty a zdravotní matrace. Nosnost postele je ovlivněna použitým roštem, takže např. v kombinaci s lamelovým pevným roštem DYNAMIC je nosnost až 130 kg na jednu osobu. 

Postele vyrábíme z masívního výběrového buku a vyrábíme je ve všech standardních rozměrech. Konkrétně postele RADOST vyrábíme v rozměru: 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 a 180x200cm. Na zakázku potom vyrábíme postele v různých rozměrech (cena individuální) + navíc za jednorázový poplatek provádíme moření postele do barev: Třešeň, Ořech a Olše.

Postele RADOST opět navazují na naši českou kvalitní výrobu a postele také zde vyrábíme, takže už při prvním pohledu si Vás postele získají svou precizností a kvalitou materiálu.

V našem showroomu na Praze 10 si lze jednolůžko RADOST i prohlédnout, skladem většinou máme postel RADOST v rozměru 90x200, 140x200 a 180x200cm, postele jsou připravené k okamžitému odběru. U ostatních rozměrů nebo výroby na zakázku je doba výroby cca 3-4 týdny.

U postele RADOST jsme se snažili dodržet i cenovou dostupnost, takže postele si může dovolit opravdu každý, kdo hledá kvalitní a hezkou postel. Navíc je postel i pevná, neboť je vyrobená z kvalitního buku, který používáme pro výrobu těch nejkvalitnějších generačních postelí v nabídce.

U postelí RADOST se připravte, že postele budou sloužit řadu let, takže Vaše spokojenost s kvalitním spaním bude dlouhodobě vyřešená. Samozřejmostí jsou z naší strany i kvalitní služby, takže postele Vám ZDARMA doručíme a za poplatek nabízíme i montáž postele přímo u Vás doma. 

Postele RADOST vyrábíme k spokojenosti našich zákazníků a věříme, že navážou na úspěšnou kolekcí našich generačních postelí.

Postel RADOST dřevo Buk 90x200cm
Postel RADOST dřevo Buk 90x200cm
Postel RADOST dřevo Buk 90x200cm detail čela
Postel RADOST dřevo Buk 90x200cm detail čela
Postel RADOST moření Buk 180x200cm
Postel RADOST moření Buk 180x200cm
Postel RADOST moření Olše
Postel RADOST moření Olše
Postel RADOST moření Ořech
Postel RADOST moření Ořech
Postel RADOST moření Třešeň
Postel RADOST moření Třešeň

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.