ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace AIR SLEEP

Matrace AIR SLEEP

Luxusní matrace z kolekce AIR SLEEP

Spánek na matraci AIR SLEEP je hluboký a tělo je po celou dobu v hygienicky čistém prostředí. Unikátní systém AIR SLEEP propouští výdech a zabraňuje zpětnému vdechování CO2 - touto technologií se snižuje riziko přidušování během spánku a tím i nežádoucímu přerušování spánku pro delší nádech. Samozřejmostí u matrací AIR SLEEP je kvalitní zpracování.

Nejnovější technologií při výrobě matrací AIR SLEEP používáme i u různých typů (druhů) námi vyráběných matrací (pěnové, pružinové atd.). Matrace AIR SLEEP jsou mnohem více než top kvalitní matrace, AIR SLEEP je dokonalá rovnováha mezi vědou, přírodou a ergonomií. Matrace do postele AIR SLEEP jsou české matrace. Navíc všechny matrace AIR SLEEP mají velmi kvalitní snímatelné potahy, které lze rozdělit na dvě samostatné části a prát v domácí pračce.

Matrace AIR SLEEP jsou matrace, při jejichž výrobě je použita nejnovější technologie zpracování pěn a lze je vložit do kterékoliv postele. Pěny obsahují vzduchové směrové dutinky "průduchy", které slouží k lepšímu odvětrávání matrace, čímž zajišťují optimální regulaci teploty. Právě přirozený odvod tepla pomocí směrových "průduchů", které jsou v celé matraci, zabraňují přehřívání Vašeho organismu.

Matrace AIR SLEEP, u kterých je to uvedené, lze uložit na lamelové rošty pevné, polohovací i motorové rošty, což jistě ocení zákazníci řešící své zdravé spaní. Matrace AIR SLEEP DOPORUČUJEME!

Matrace AIR SLEEP 1000
Matrace AIR SLEEP 1000
Matrace AIR SLEEP 2000
Matrace AIR SLEEP 2000
Matrace AIR SLEEP 3000
Matrace AIR SLEEP 3000
Matrace AIR SLEEP 4000
Matrace AIR SLEEP 4000
Matrace AIR SLEEP 5000
Matrace AIR SLEEP 5000
Matrace AIR SLEEP 6000
Matrace AIR SLEEP 6000
Matrace AIR SLEEP 7000
Matrace AIR SLEEP 7000
Matrace AIR SLEEP 8000
Matrace AIR SLEEP 8000
Matrace AIR SLEEP 9000
Matrace AIR SLEEP 9000

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.