ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorové rošty s funkcí MEMORY

Od 1.6.2012 naleznete v naši nabídce tři motorové rošty s funkcí MEMORY. Funkce MEMORY umožňuje nastavení 3 nejoblíbenějších poloh motorového roštu. Stisknutím tlačítka s požadovanou polohou docílíte nastavení oblíbené polohy pro relaxaci v lůžku. Funkce MEMORY ještě více zvyšuje komfort motorového roštu. Navíc ovladač s funkcí MEMORY je vždy bezdrátový, s podsvícenými tlačítky a praktickým světlem pro rychlou orientaci ve tmě. Funkci MEMORY nabízí motorové rošty: Lussoflex Quatro Memory, Triomed Quattro Memory a Regumed Quatro Memory. Tyto motorové rošty si pamatují, jak nejraději relaxujete a poskytnou Vám nejvyšší možný komfort.

Kromě funkce MEMORY jsou tyto motorové lamelové rošty výjimečné tím, že polohují pomocí 4 motorůsystém QUATTRO. Umožňují tedy samostatné polohování oblasti hlavové, bederní, stehenní a lýtkové. Díky systému QUATTRO lze nastavit až 16 pohodlných variant, které tělu přinesou osvěžení a uvolnění svalového napětí. Motorové rošty QUATTRO MEMORY jsou vnodné nejen pro všechny, kteří si chtějí dopřád po celodenní práci komfortní odpočinek, ale také pro ty, kteří trpí zdravotními obtížemi s páteří, kyčlemi nebo koleny.

Veškeré informace o motorových roštech se systémem QUATTRO MEMORY naleznete na našich stránkách v oddělení motorové rošty:

motorový rošt LUSSOFLEX QUATTRO MEMORY,

motorový rošt TRIOMED QUATTRO MEMORY

a motorový rošt REGUMED QUATTRO MEMORY.
« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.