ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorové rošty s funkcí MEMORY

Od 1.6.2012 naleznete v naši nabídce tři motorové rošty s funkcí MEMORY. Funkce MEMORY umožňuje nastavení 3 nejoblíbenějších poloh motorového roštu. Stisknutím tlačítka s požadovanou polohou docílíte nastavení oblíbené polohy pro relaxaci v lůžku. Funkce MEMORY ještě více zvyšuje komfort motorového roštu. Navíc ovladač s funkcí MEMORY je vždy bezdrátový, s podsvícenými tlačítky a praktickým světlem pro rychlou orientaci ve tmě. Funkci MEMORY nabízí motorové rošty: Lussoflex Quatro Memory, Triomed Quattro Memory a Regumed Quatro Memory. Tyto motorové rošty si pamatují, jak nejraději relaxujete a poskytnou Vám nejvyšší možný komfort.

Kromě funkce MEMORY jsou tyto motorové lamelové rošty výjimečné tím, že polohují pomocí 4 motorůsystém QUATTRO. Umožňují tedy samostatné polohování oblasti hlavové, bederní, stehenní a lýtkové. Díky systému QUATTRO lze nastavit až 16 pohodlných variant, které tělu přinesou osvěžení a uvolnění svalového napětí. Motorové rošty QUATTRO MEMORY jsou vnodné nejen pro všechny, kteří si chtějí dopřád po celodenní práci komfortní odpočinek, ale také pro ty, kteří trpí zdravotními obtížemi s páteří, kyčlemi nebo koleny.

Veškeré informace o motorových roštech se systémem QUATTRO MEMORY naleznete na našich stránkách v oddělení motorové rošty:

motorový rošt LUSSOFLEX QUATTRO MEMORY,

motorový rošt TRIOMED QUATTRO MEMORY

a motorový rošt REGUMED QUATTRO MEMORY.
« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.