ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Tropico, Slumberland a Curem – novinky roku 2012

Počátkem května jsme se opět, jako každý rok, zúčastnili představení novinek pro rok 2012 společnosti TROPICO, která je výrobcem matrací značky Tropico, Slumberland, Curem a Geltech. Novinkou ve výrobě matrací je nový systém Airforce, jedná se o unikátní konstrukci jádra matrace, kdy dochází ke spojení pěnové matrace a plastových pružin. Právě plastové pružiny dodají pěnové matraci maximální komfort ve všech zónách obou ložných ploch matrace. Systém Airforce přináší vynikající provzdušnění, dochází k tzv. efektu pumpy, kdy přirozené pohyby těla v průběhu spánku stlačují pružiny, čímž dochází k nasávání a vytlačování vzduchu. Ventilační efekt je podpořen speciální 3D větrací mřížkou v potahu matrace. Matrace konstrukce Airforce zaručují skvělé ortopedické a antialergické vlastnosti.

Matrace využívající systém airforce jsou matrace Tornádo, Monzun, Blizzard a Mistral, všechny tyto matrace naleznete v naši nabídce v oddělení: MATRACE TROPICO.

Další novinkou bylo představení matrací Curem ve variantě HARD a také matrací Curem v černém potahu. Matrace Curem bude možno koupit v klasickém provedení nebo ve tvrdší verzi HARD. Matrace Curem tak vycházejí vstříc lidem, kteří preferují tvrdší lůžko. Za příplatek bude možno matrace Curem koupit s potahem v černé barvě (viz foto níže), veškeré bližší informace již brzy naleznete na našich stránkách u konkrétních matrací Curem.

Představeny byly také nové postele Samanta, Samanta s úložným prostorem a Laura, které také zařadíme do naši nabídky.

Matrace HURIKAN AIRFORCE Geltech
Matrace HURIKAN AIRFORCE Geltech
Matrace MISTRAL AIRFORCE Tropico
Matrace MISTRAL AIRFORCE Tropico
Matrace TORNADO AIRFORCE Slumberland
Matrace TORNADO AIRFORCE Slumberland


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.