Matrace Tropico, Slumberland a Curem – novinky roku 2012

Počátkem května jsme se opět, jako každý rok, zúčastnili představení novinek pro rok 2012 společnosti TROPICO, která je výrobcem matrací značky Tropico, Slumberland, Curem a Geltech. Novinkou ve výrobě matrací je nový systém Airforce, jedná se o unikátní konstrukci jádra matrace, kdy dochází ke spojení pěnové matrace a plastových pružin. Právě plastové pružiny dodají pěnové matraci maximální komfort ve všech zónách obou ložných ploch matrace. Systém Airforce přináší vynikající provzdušnění, dochází k tzv. efektu pumpy, kdy přirozené pohyby těla v průběhu spánku stlačují pružiny, čímž dochází k nasávání a vytlačování vzduchu. Ventilační efekt je podpořen speciální 3D větrací mřížkou v potahu matrace. Matrace konstrukce Airforce zaručují skvělé ortopedické a antialergické vlastnosti.

Matrace využívající systém airforce jsou matrace Tornádo, Monzun, Blizzard a Mistral, všechny tyto matrace naleznete v naši nabídce v oddělení: MATRACE TROPICO.

Další novinkou bylo představení matrací Curem ve variantě HARD a také matrací Curem v černém potahu. Matrace Curem bude možno koupit v klasickém provedení nebo ve tvrdší verzi HARD. Matrace Curem tak vycházejí vstříc lidem, kteří preferují tvrdší lůžko. Za příplatek bude možno matrace Curem koupit s potahem v černé barvě (viz foto níže), veškeré bližší informace již brzy naleznete na našich stránkách u konkrétních matrací Curem.

Představeny byly také nové postele Samanta, Samanta s úložným prostorem a Laura, které také zařadíme do naši nabídky.

Matrace HURIKAN AIRFORCE Geltech
Matrace HURIKAN AIRFORCE Geltech
Matrace MISTRAL AIRFORCE Tropico
Matrace MISTRAL AIRFORCE Tropico
Matrace TORNADO AIRFORCE Slumberland
Matrace TORNADO AIRFORCE Slumberland


« zpět na seznam článků

Aktuality

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.

21.03 2021

Polohovací rošt DYNAMIC 28 H

Další novinkou roku 2021 je polohovací rošt Dynamic 28 H, vychází z úspěšné řady Dynamic a je zaměřený pro spáče hledající praktický funkční polohovací lamelový rošt v oblasti hlavy.