ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE ACTIVE VISCO BIO

AKČNÍ NABÍDKA MATRACE ACTIVE VISCO BIO 1+1 MATRACE + ZDARMA PŘIKRÝVKA EVERY KE KAŽDÉ MATRACI.

ZA JEDNU CENU DVĚ MATRACE + ZDARMA DVĚ PŘIKRÝVKY. 1+1 MATRACE SE OPRAVDU VYPLATÍ.

MATRACE ACTIVE VISCO BIO - NOVINKA JARO 2012.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace + přikrývky EVERY ZDARMA je cca 18cm vysoká bio matrace sendvičového typu. Jádro matrace se skládá ze tří bio desek s podílem přírodního oleje Soya a Verenda a každá strana matrace má jinou tuhost (SOFT/HARD). Matrace má sedm ergonomických zón. Komfort matrace navíc zvyšuje velmi oblíbená memory pěna (visco pěna nebo-li termopěna), která se lépe přizpůsobuje tělu, díky čemuž je zaručena tělu ortopedicky správná poloha. Matrace ACTIVE VISCO BIO má snímatelný potah s 3D mřížkou pratelný na 60°C.

Zdravotní matrace Active Visco Bio jsou většinou ve standardních rozměrech skladem s dobou dodání 1 týden.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace ZDARMA + přikrývky EVERY ke každé matraci ZDARMA
Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace ZDARMA + přikrývky EVERY ke každé matraci ZDARMA

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.