MATRACE ACTIVE VISCO BIO

AKČNÍ NABÍDKA MATRACE ACTIVE VISCO BIO 1+1 MATRACE + ZDARMA PŘIKRÝVKA EVERY KE KAŽDÉ MATRACI.

ZA JEDNU CENU DVĚ MATRACE + ZDARMA DVĚ PŘIKRÝVKY. 1+1 MATRACE SE OPRAVDU VYPLATÍ.

MATRACE ACTIVE VISCO BIO - NOVINKA JARO 2012.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace + přikrývky EVERY ZDARMA je cca 18cm vysoká bio matrace sendvičového typu. Jádro matrace se skládá ze tří bio desek s podílem přírodního oleje Soya a Verenda a každá strana matrace má jinou tuhost (SOFT/HARD). Matrace má sedm ergonomických zón. Komfort matrace navíc zvyšuje velmi oblíbená memory pěna (visco pěna nebo-li termopěna), která se lépe přizpůsobuje tělu, díky čemuž je zaručena tělu ortopedicky správná poloha. Matrace ACTIVE VISCO BIO má snímatelný potah s 3D mřížkou pratelný na 60°C.

Zdravotní matrace Active Visco Bio jsou většinou ve standardních rozměrech skladem s dobou dodání 1 týden.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace ZDARMA + přikrývky EVERY ke každé matraci ZDARMA
Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace ZDARMA + přikrývky EVERY ke každé matraci ZDARMA

« zpět na seznam článků

Aktuality

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.

21.03 2021

Polohovací rošt DYNAMIC 28 H

Další novinkou roku 2021 je polohovací rošt Dynamic 28 H, vychází z úspěšné řady Dynamic a je zaměřený pro spáče hledající praktický funkční polohovací lamelový rošt v oblasti hlavy.