ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE ACTIVE VISCO BIO

AKČNÍ NABÍDKA MATRACE ACTIVE VISCO BIO 1+1 MATRACE + ZDARMA PŘIKRÝVKA EVERY KE KAŽDÉ MATRACI.

ZA JEDNU CENU DVĚ MATRACE + ZDARMA DVĚ PŘIKRÝVKY. 1+1 MATRACE SE OPRAVDU VYPLATÍ.

MATRACE ACTIVE VISCO BIO - NOVINKA JARO 2012.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace + přikrývky EVERY ZDARMA je cca 18cm vysoká bio matrace sendvičového typu. Jádro matrace se skládá ze tří bio desek s podílem přírodního oleje Soya a Verenda a každá strana matrace má jinou tuhost (SOFT/HARD). Matrace má sedm ergonomických zón. Komfort matrace navíc zvyšuje velmi oblíbená memory pěna (visco pěna nebo-li termopěna), která se lépe přizpůsobuje tělu, díky čemuž je zaručena tělu ortopedicky správná poloha. Matrace ACTIVE VISCO BIO má snímatelný potah s 3D mřížkou pratelný na 60°C.

Zdravotní matrace Active Visco Bio jsou většinou ve standardních rozměrech skladem s dobou dodání 1 týden.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace ZDARMA + přikrývky EVERY ke každé matraci ZDARMA
Matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 matrace ZDARMA + přikrývky EVERY ke každé matraci ZDARMA

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.