NOVINKA - Změna otevírací doby

Vážení zákazníci,

děkujeme za důvěru, kterou nám pořád dáváte a této důvěry si v dnešní době velmi vážíme. Vnímáme i na trhu čím dál větší konkurenci a zároveň si velmi uvědomujeme větší nároky moderního nakupujícího v e-shopech. 

Zákazníci čím dál více požadují kvalitní zboží, zajímavé ceny a hlavně pestré služby. Rosty.cz jsou velké ucho a naše zákazníky posloucháme, proto jsme v minulosti již nabídli většinu standardního zboží skladem, jedná se především o matrace a lamelové rošty (pevné, polohovací i motorové rošty) + nejprodávanější postele, nově se podílíme i na vývoji nových produktů na trhu, zejména matrací a lamelových roštů, kde je pro nás hlavně důraz na kvalitu, servis a cenu, dále jsme nabídli možnost vyzkoušení zboží a také platbu platební kartou v našem skladě na Praze 10. Samozřejmostí u nás je i výroba na zakázku o které se přesvědčilo již spousta z Vás, kromě matrací, roštů a postelí na míru, které děláme zcela běžně jako jedni z mála vyrábíme v individuálních rozměrech i motorové rošty. Další z našich předností je vlastní doprava a nejen to, naší řidiči jsou proškolení i na znalost produktů a hlavně provádí i montáže a zde si troufnu i poděkovat Vám našim zákazníkům, kteří montáž absolvovali a vždy jste nám poskytli zázemí, kde se velmi dobře pracovalo. Díky Vám všem jsme se vždy dokázali odlišit od konkurence a nabídnout něco více, né řeči typu "největší, nejlepší, nejlevnější atd.", ale reálné činy. Naše práce nás baví a díky referencím na Heuréce to asi jde na nás vidět. Děkujeme

Nyní máme před sebou další odstranění největších připomínek od Vás a to je otevírací doba, ano věděli jsme, že stávající otevírací doba je krátká a proto od 1.4.2012 posilujeme náš tým a otevírací doba je NOVĚ každý pracovní den od 10:00 - 18:00 + sobota od 9:00 - 15:00 hod.

TĚŠÍME SE NA VÁS NOVĚ KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN OD 10:00 - 18:00 + SOBOTA 9:00 - 15:00 HOD.

Rosty.cz e-shop zaměřený na zákazníky    

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.