ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NOVINKA - Změna otevírací doby

Vážení zákazníci,

děkujeme za důvěru, kterou nám pořád dáváte a této důvěry si v dnešní době velmi vážíme. Vnímáme i na trhu čím dál větší konkurenci a zároveň si velmi uvědomujeme větší nároky moderního nakupujícího v e-shopech. 

Zákazníci čím dál více požadují kvalitní zboží, zajímavé ceny a hlavně pestré služby. Rosty.cz jsou velké ucho a naše zákazníky posloucháme, proto jsme v minulosti již nabídli většinu standardního zboží skladem, jedná se především o matrace a lamelové rošty (pevné, polohovací i motorové rošty) + nejprodávanější postele, nově se podílíme i na vývoji nových produktů na trhu, zejména matrací a lamelových roštů, kde je pro nás hlavně důraz na kvalitu, servis a cenu, dále jsme nabídli možnost vyzkoušení zboží a také platbu platební kartou v našem skladě na Praze 10. Samozřejmostí u nás je i výroba na zakázku o které se přesvědčilo již spousta z Vás, kromě matrací, roštů a postelí na míru, které děláme zcela běžně jako jedni z mála vyrábíme v individuálních rozměrech i motorové rošty. Další z našich předností je vlastní doprava a nejen to, naší řidiči jsou proškolení i na znalost produktů a hlavně provádí i montáže a zde si troufnu i poděkovat Vám našim zákazníkům, kteří montáž absolvovali a vždy jste nám poskytli zázemí, kde se velmi dobře pracovalo. Díky Vám všem jsme se vždy dokázali odlišit od konkurence a nabídnout něco více, né řeči typu "největší, nejlepší, nejlevnější atd.", ale reálné činy. Naše práce nás baví a díky referencím na Heuréce to asi jde na nás vidět. Děkujeme

Nyní máme před sebou další odstranění největších připomínek od Vás a to je otevírací doba, ano věděli jsme, že stávající otevírací doba je krátká a proto od 1.4.2012 posilujeme náš tým a otevírací doba je NOVĚ každý pracovní den od 10:00 - 18:00 + sobota od 9:00 - 15:00 hod.

TĚŠÍME SE NA VÁS NOVĚ KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN OD 10:00 - 18:00 + SOBOTA 9:00 - 15:00 HOD.

Rosty.cz e-shop zaměřený na zákazníky    

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.