ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

NOVINKA - Změna otevírací doby

Vážení zákazníci,

děkujeme za důvěru, kterou nám pořád dáváte a této důvěry si v dnešní době velmi vážíme. Vnímáme i na trhu čím dál větší konkurenci a zároveň si velmi uvědomujeme větší nároky moderního nakupujícího v e-shopech. 

Zákazníci čím dál více požadují kvalitní zboží, zajímavé ceny a hlavně pestré služby. Rosty.cz jsou velké ucho a naše zákazníky posloucháme, proto jsme v minulosti již nabídli většinu standardního zboží skladem, jedná se především o matrace a lamelové rošty (pevné, polohovací i motorové rošty) + nejprodávanější postele, nově se podílíme i na vývoji nových produktů na trhu, zejména matrací a lamelových roštů, kde je pro nás hlavně důraz na kvalitu, servis a cenu, dále jsme nabídli možnost vyzkoušení zboží a také platbu platební kartou v našem skladě na Praze 10. Samozřejmostí u nás je i výroba na zakázku o které se přesvědčilo již spousta z Vás, kromě matrací, roštů a postelí na míru, které děláme zcela běžně jako jedni z mála vyrábíme v individuálních rozměrech i motorové rošty. Další z našich předností je vlastní doprava a nejen to, naší řidiči jsou proškolení i na znalost produktů a hlavně provádí i montáže a zde si troufnu i poděkovat Vám našim zákazníkům, kteří montáž absolvovali a vždy jste nám poskytli zázemí, kde se velmi dobře pracovalo. Díky Vám všem jsme se vždy dokázali odlišit od konkurence a nabídnout něco více, né řeči typu "největší, nejlepší, nejlevnější atd.", ale reálné činy. Naše práce nás baví a díky referencím na Heuréce to asi jde na nás vidět. Děkujeme

Nyní máme před sebou další odstranění největších připomínek od Vás a to je otevírací doba, ano věděli jsme, že stávající otevírací doba je krátká a proto od 1.4.2012 posilujeme náš tým a otevírací doba je NOVĚ každý pracovní den od 10:00 - 18:00 + sobota od 9:00 - 15:00 hod.

TĚŠÍME SE NA VÁS NOVĚ KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN OD 10:00 - 18:00 + SOBOTA 9:00 - 15:00 HOD.

Rosty.cz e-shop zaměřený na zákazníky    

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.