ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace PROFIL BIO + ZDARMA lůžkoviny ANTISTRESS

Luxusní matrace PROFIL BIO + ZDARMA lůžkoviny ANTISTRESS (přikrývka + polštář)

Matrace PROFIL BIO je 22cm vysoká bio matrace. Jádro matrace se skládá ze tří bio desek s podílem přírodního oleje Soya. Ložné plochy matrace jsou profilované do masážních vrstev. Matrace PROFIL BIO má snímatelný potah pratelný na 60°C.

KE KAŽDÉ MATRACI DOSTANETE ZDARMA LUXUSNÍ LŮŽKOVINY ANTISTRESS (přikrývka + polštář)

Lůžkoviny every ANTISTRESS jsou unikátní moderní lůžkoviny, které uvolňují napětí a stres během spánku, zároveň regenerují organizmus, stabilizují krevní oběh a zároveň nabízí unikátní protibakteriální a protiplísňové účinky. Lůžkoviny ANTISTRESS  kombinují jemný komfort 98% micropolyesteru + exklusivní množství 2% karbonových vláken. Výhodou karbonových vláken je, že při spánku zachycuje statickou elektřinu z lidského těla a uvolňuje ji do okolí, výsledkem je zlepšený, ničím nerušený klidný spánek, podporující i relaxaci svalstva, páteře a kloubů u senzitivních osob zvyšuje ochranu lidského těla před stresem. Hygiena je udržována praním ložních výrobků ANTISTRESS při teplotě 60°C. Použitím značkové náplně z dutých tvarovaných vláken SAN (HCS) se v lůžku vytváří alergicky neutrální prostředí.

Zdravotní matrace Profil Bio jsou většinou ve standardních rozměrech skladem s dobou dodání 1 týden.

DOPRAVA ZDARMA - matrace Profil Bio rozvážíme ZDARMA vlastní dopravou po celé ČR.

Matrace PROFIL BIO + ZDARMA lůžkoviny ANTISTRESS
Matrace PROFIL BIO + ZDARMA lůžkoviny ANTISTRESS

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.