ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace do postele NORMA

Matrace do postele NORMA je kvalitní, ale hlavně levná cca 15 cm vysoká matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých ložných ploch. Možnost výběru tuhosti ložné plochy matrace mezi trošku tvrdší (SOFT) a tužší (HARD) minimalizuje riziko špatné volby tuhosti matrace.

Matrace do postele NORMA je vhodná jak pro děti, tak i pro páry hledající matrace s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka nebo pro starší osoby. Matrace NORMA je dobrá volba i pro spořivé hospodyňky, protože se jedná o kvalitní matrace za velmi rozumné peníze.

Jádro matrace tvoří speciální ztužená pěna vysoké hustoty, na které jsou profilované ložné desky matrace s různou tuhosti. Ložnou plochu představuje anatomicky profilovaná deska složená ze dvou různých pěn lišících se svou tuhostí. Rozmanitost pěn poskytují co nejlepší ortopedické vlastnosti jednotlivým částem lidského těla, které mají odlišné požadavky na tvrdost lůžka. Profilovaná horní ložná plocha matrace má i funkci masážní.

Jádro matrace je konstruováno v kombinaci tepelně upravených moderních pěn nové generace s vyšší hustotou v sendvičovém uspořádání, kde horní ložné plochy matrace jsou o jiné tvrdosti (SOFT/HARD). Středová výztuha ze ztužené pěny dává jádru přirozenou tuhost.

Matrace NORMA je matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran matrace a prodáváme ji v tuhosti SOFT/MĚKČÍ (stupnice tuhosti: 3.5 z 5ti) a HARD/TVRDŠÍ (stupnice tuhosti: 4 z 5ti).

Potah matrace do postele je velmi příjemný na dotek, prodyšný s velmi vzdušnou látkou a hezkým prošitím, potah je snímatelný a pratelný na 60°C.

Matrace do postele NORMA je vysoká cca 15 cm. Matrace je vhodná na laťkový nebo pevný lamelový rošt pod zátěží i na polohovací a motorové rošty. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 110 kg.

Matrace do postele NORMA
Matrace do postele NORMA

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.