ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace do postele VIRTA BIO

Matrace do postele VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP se stala za měsíc říjen nejprodávanější matrace do postele. Zákazníci zejména ocenili výšku matrace cca 18 cm, kvalitní snímatelný potah, který je příjemný i na dotek a hlavně si pochvalují poleh na matraci, protože na matraci se velmi dobře spí. Navíc jsme dostali velmi kladné ohlasy, že matrace do postele VIRTA BIO je tvarově ostrá, strany matrace nejsou vypouklé, ale kopírují jádro matrace, proto se hodí i do postelí, kde matrace není moc zapuštěná.

Matrace do postele VIRTA BIO jsme zvýhodnili i cenově v akci 1 + 1, díky tomuto kroku se matrace ještě více přiblížili zákazníkům, kteří kupují dvě matrace. Matrace VIRTA BIO doporučujeme i do dětských postelí, protože jádro matrace je vyrobeno z opravdu kvalitní pěny což děti a rodiče ocení.

Rosty.cz matrace do postele VIRTA BIO maximálně doporučují.

Matrace VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP
Matrace VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.