ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace do postele VIRTA BIO

Matrace do postele VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP se stala za měsíc říjen nejprodávanější matrace do postele. Zákazníci zejména ocenili výšku matrace cca 18 cm, kvalitní snímatelný potah, který je příjemný i na dotek a hlavně si pochvalují poleh na matraci, protože na matraci se velmi dobře spí. Navíc jsme dostali velmi kladné ohlasy, že matrace do postele VIRTA BIO je tvarově ostrá, strany matrace nejsou vypouklé, ale kopírují jádro matrace, proto se hodí i do postelí, kde matrace není moc zapuštěná.

Matrace do postele VIRTA BIO jsme zvýhodnili i cenově v akci 1 + 1, díky tomuto kroku se matrace ještě více přiblížili zákazníkům, kteří kupují dvě matrace. Matrace VIRTA BIO doporučujeme i do dětských postelí, protože jádro matrace je vyrobeno z opravdu kvalitní pěny což děti a rodiče ocení.

Rosty.cz matrace do postele VIRTA BIO maximálně doporučují.

Matrace VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP
Matrace VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP

« zpět na seznam článků

Aktuality

04.10 2023

Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO

Dovolujeme si Vám představit novinku letošního roku z limitované edice PANTER a to konkrétně motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO, který navazuje na velmi oblíbený a prodávaný model motorového roštu ELASTIC 42 MOT RADIO, tento rošt již v naší nabídce nenaleznete. Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO si zachoval konstrukční řešení, kvalitní pohon motoru, bezdrátové ovládání, špičkový design a hlavně precizní kvalitu a zákaznicky příjemnou funkčnost. Hlavní a vyditelný rozdíl oproti předcházejícímu modelu je barva a to nově temná černá.

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.