ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace do postele VIRTA BIO

Matrace do postele VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP se stala za měsíc říjen nejprodávanější matrace do postele. Zákazníci zejména ocenili výšku matrace cca 18 cm, kvalitní snímatelný potah, který je příjemný i na dotek a hlavně si pochvalují poleh na matraci, protože na matraci se velmi dobře spí. Navíc jsme dostali velmi kladné ohlasy, že matrace do postele VIRTA BIO je tvarově ostrá, strany matrace nejsou vypouklé, ale kopírují jádro matrace, proto se hodí i do postelí, kde matrace není moc zapuštěná.

Matrace do postele VIRTA BIO jsme zvýhodnili i cenově v akci 1 + 1, díky tomuto kroku se matrace ještě více přiblížili zákazníkům, kteří kupují dvě matrace. Matrace VIRTA BIO doporučujeme i do dětských postelí, protože jádro matrace je vyrobeno z opravdu kvalitní pěny což děti a rodiče ocení.

Rosty.cz matrace do postele VIRTA BIO maximálně doporučují.

Matrace VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP
Matrace VIRTA BIO z kolekce GREEN SLEEP

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.