ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zdravotní matrace SUPER BIO

Zdravotní matrace z kolekce GREEN SLEEP matrace Super Bio se stala jednou z nejoblíbenějších matrací z naši nabídky. Není se co divit. Matrace Super bio je velmi pohodlná matrace, vysoká 20 cm, má pět anatomických zón a dvě strany tuhosti matrace. Samozřejmostí je kvalitní snímatelný (samostatně rozdělitelný na dvě části pro snadnější praní v domácí pračce) a pratelný potah na 60°C. A právě vysoká kvalita matrace a zároveň příznivá cena dělá z matrace do postele Super Bio hvězdu mezi zdravotními matracemi. Matrace do postele Super Bio je vhodná pro všechny, kteří si chtějí dopřát kvalitní a pohodlný a zdravý spánek.

Veškeré informace o zdravotní matraci Super Bio naleznete zde: matrace Super Bio

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.