ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zdravotní matrace SUPER BIO

Zdravotní matrace z kolekce GREEN SLEEP matrace Super Bio se stala jednou z nejoblíbenějších matrací z naši nabídky. Není se co divit. Matrace Super bio je velmi pohodlná matrace, vysoká 20 cm, má pět anatomických zón a dvě strany tuhosti matrace. Samozřejmostí je kvalitní snímatelný (samostatně rozdělitelný na dvě části pro snadnější praní v domácí pračce) a pratelný potah na 60°C. A právě vysoká kvalita matrace a zároveň příznivá cena dělá z matrace do postele Super Bio hvězdu mezi zdravotními matracemi. Matrace do postele Super Bio je vhodná pro všechny, kteří si chtějí dopřát kvalitní a pohodlný a zdravý spánek.

Veškeré informace o zdravotní matraci Super Bio naleznete zde: matrace Super Bio

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.