ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zdravotní matrace SUPER BIO

Zdravotní matrace z kolekce GREEN SLEEP matrace Super Bio se stala jednou z nejoblíbenějších matrací z naši nabídky. Není se co divit. Matrace Super bio je velmi pohodlná matrace, vysoká 20 cm, má pět anatomických zón a dvě strany tuhosti matrace. Samozřejmostí je kvalitní snímatelný (samostatně rozdělitelný na dvě části pro snadnější praní v domácí pračce) a pratelný potah na 60°C. A právě vysoká kvalita matrace a zároveň příznivá cena dělá z matrace do postele Super Bio hvězdu mezi zdravotními matracemi. Matrace do postele Super Bio je vhodná pro všechny, kteří si chtějí dopřát kvalitní a pohodlný a zdravý spánek.

Veškeré informace o zdravotní matraci Super Bio naleznete zde: matrace Super Bio

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.