ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace EVERY

Matrace every PUR COMFORT jsou ukázkou jedinečnosti, která spočívá v jejich vysoké kvalitě, která je postavena na:

1. optimální hustotě pěny, z které je zhotoveno jádro matrace (vysoce kvalitní pěna poskytuje vysoký komfort spaní, je odolná vůči deformaci jádra a prodlužuje jeho životnost)

2. nadstandardní výšce jádra (zajišťuje matraci vysokou životnost a pohodlné vstávání z postele) 

3. sedmi anatomických zónách jádra (odlehčují jednotlivé části těla, přizpůsobují se jeho váze a zajišťují jeho přirozenou polohu při ležení) 

4. multifunkčním potahu matrace (má vysoce hygienický standard – je antibakteriální, protiplísňový, alergicky neutrální, odvádí vlhkost od těla a udržuje v lůžku příjemné suché klima, v chladném prostředí zatepluje lůžko a jádro matrace chrání před znečištěním) 

5. jednoduché údržbě (potah je po celém obvodu matrace opatřený zipem umožňujícím jeho sejmutí z jádra, rozdělení na dvě části a jejich samostatné praní) 

6. ergonomickém proševu potahu (ergonomický prošev dává vyniknout jednotlivým zónám jádra a zvyšuje jejich funkčnost, zpevňuje celou konstrukci matrace) 

7. možnosti oboustranného využití matrace (horní a spodní strana matrace mají rozdílné vlastnosti – pro spaní je možno zvolit buď stranu tužší nebo stranu měkčí, více elastickou – jedná se o tzv. partnerské matrace) 

Matrace do postele PUR every COMFORT se tak od ostatních odlišují tím, že jejich vysoce kvalitní užitné vlastnosti jsou založeny na výše uvedených sedmi výrazných přednostech a jsou zařazeny do přehledné výrobkové řady, ve které se snadno orientuje každý zákazník.  

Podrobnější informace o těchto matracích jsou uvedeny u každé matrace v popisu zboží. Věříme, že přehledný systém představených matrací Vám značně usnadní výběr té nejvhodnější matrace, která Vám na dlouhou dobu poskytne příjemnou relaxaci a pohodlné spaní. 

Do výrobkové řady patří matrace: 

Matrace every PUR – matrace pro příjemné spaní, partnerská matrace

Matrace every HR - matrace pro zdravé spaní, partnerská matrace 

Matrace every HR 45 – komfortní matrace pro zdravé spaní, partnerská matrace 

Matrace every VISCO – Matrace s antidekubitním účinkem

Matrace every HR PROFIL – Komfortní ergonomická matrace 

Matrace every VISCO PROFIL – Komfortní ergonomická matrace s antidekubitním účinkem 

Všechny uvedené matrace vozíme ZDARMA vlastní bezpečnou dopravou po celé ČR, jedině tak zajistíme bezproblémové předání zboží a Vaši maximální spokojenost s produktem. Věříme, že matrace every splní Vaše vysoké nároky na kvalitu a že slogan firmy every bude naplněn “Víme, že jsme vyrobili ty nejlepší matrace“.  

Váš e-shop Rosty.cz

Matrace every PUR
Matrace every PUR
Matrace every HR
Matrace every HR
Matrace every HR 45
Matrace every HR 45
Matrace every VISCO
Matrace every VISCO
Matrace every HR PROFIL
Matrace every HR PROFIL
Matrace every VISCO PROFIL
Matrace every VISCO PROFIL

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.