ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Atypické lamelové rošty – výroba na zakázku

Zákazníci se na nás často obracejí s požadavkem výroby lamelových roštů v atypických rozměrech. Atypické lamelové rošty jsou rošty, které mají jiný než standardní rozměr (nejčastější standardní rozměry jsou 90x200, 80x200 a 100x200). Lamelové rošty jsou vždy o 1cm užší a o cca 4cm kratší, tzn. že skutečná velikost roštu v rozměru 90x200 cm je 89x196cm. Pokud jste si však například nechali vyrobit postele u truhláře na míru, může se stát, že potřebujete jiný rozměr než standardní. Lamelové rošty není problém vyrobit i v atypickém rozměru a vyrobit lze většinu typů roštů z naší nabídky: pevné lamelové roštypolohovací lamelové rošty i motorové rošty.

Objednávka lamelového roštu v atypickém rozměru je stejně snadná jako u klasického roštu. Nejprve se musíte rozhodnout, jaký typ roštu potřebujete (zda pevný, polohovací nebo motorový). Z naší nabídky si vyberete rošt, který vám vyhovuje. U roštu, který lze vyrobit i v atypických rozměrech, je ve spodní části textu uvedeno (Technické informace), že rošt lze vyrobit i na zakázku v jiném rozměru. Při objednání potom požadovaný rozměr uvedete do kolonky: “rozměr na zakázku“. Důležité je dobře změřit vnitřní rozměr postele v oblasti čela postele u hlavy a nohou.  

U výroby na zakázku vyžadujeme před samotnou výrobou zálohu, dochází také k navýšení ceny většinou ve výši 10-20 %. Po přijetí vaší objednávky vám pošleme e-mail s informací, jaká je výsledná cena roštů, jak velkou zálohu budeme požadovat a na jaký účet zálohu poslat. Většinou záloha činí cca od 1 000 – 5 000 Kč, dle celkové ceny roštů. Před samotnou výrobou roštů vás ještě vždy telefonicky zkontaktujeme pro ověření rozměru roštu a samozřejmě Vám i pomůžeme, aby vše dopadlo dobře. Dodací lhůta při výrobě na zakázku je většinou 2-3 týdny. O dodací lhůtě konkrétního roštu budete vždy informováni. 

Výroba na zakázku však není možná u všech konkrétních výrobků. Některé nejlevnější rošty, jako například Omega nebo Primaflex se v atypických rozměrech neprodávají. U některých typů roštů zase dochází k příliš velkému nárustu cen (až 40%) a doba výroby je až 6 týdnů, proto je vhodné v případech, kdy si nejste jisti, se obrátit na nás a my vám poradíme, který typ roštu pro výrobu na zakázku je vhodný právě pro vás.

S výrobou roštů na zakázku máme velké zkušenosti a budeme rádi, když se i vy obrátíte na nás. Pokud budete potřebovat jakkoli poradit, jsme vám k dispozici na čísle 605 900 100, 212 230 111 nebo také na i-mailu: info@rosty.cz

V naši nabídce naleznete také kvalitní postele a matrace, které umíme vyrobit na míru.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.