ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Atypické lamelové rošty – výroba na zakázku

Zákazníci se na nás často obracejí s požadavkem výroby lamelových roštů v atypických rozměrech. Atypické lamelové rošty jsou rošty, které mají jiný než standardní rozměr (nejčastější standardní rozměry jsou 90x200, 80x200 a 100x200). Lamelové rošty jsou vždy o 1cm užší a o cca 4cm kratší, tzn. že skutečná velikost roštu v rozměru 90x200 cm je 89x196cm. Pokud jste si však například nechali vyrobit postele u truhláře na míru, může se stát, že potřebujete jiný rozměr než standardní. Lamelové rošty není problém vyrobit i v atypickém rozměru a vyrobit lze většinu typů roštů z naší nabídky: pevné lamelové roštypolohovací lamelové rošty i motorové rošty.

Objednávka lamelového roštu v atypickém rozměru je stejně snadná jako u klasického roštu. Nejprve se musíte rozhodnout, jaký typ roštu potřebujete (zda pevný, polohovací nebo motorový). Z naší nabídky si vyberete rošt, který vám vyhovuje. U roštu, který lze vyrobit i v atypických rozměrech, je ve spodní části textu uvedeno (Technické informace), že rošt lze vyrobit i na zakázku v jiném rozměru. Při objednání potom požadovaný rozměr uvedete do kolonky: “rozměr na zakázku“. Důležité je dobře změřit vnitřní rozměr postele v oblasti čela postele u hlavy a nohou.  

U výroby na zakázku vyžadujeme před samotnou výrobou zálohu, dochází také k navýšení ceny většinou ve výši 10-20 %. Po přijetí vaší objednávky vám pošleme e-mail s informací, jaká je výsledná cena roštů, jak velkou zálohu budeme požadovat a na jaký účet zálohu poslat. Většinou záloha činí cca od 1 000 – 5 000 Kč, dle celkové ceny roštů. Před samotnou výrobou roštů vás ještě vždy telefonicky zkontaktujeme pro ověření rozměru roštu a samozřejmě Vám i pomůžeme, aby vše dopadlo dobře. Dodací lhůta při výrobě na zakázku je většinou 2-3 týdny. O dodací lhůtě konkrétního roštu budete vždy informováni. 

Výroba na zakázku však není možná u všech konkrétních výrobků. Některé nejlevnější rošty, jako například Omega nebo Primaflex se v atypických rozměrech neprodávají. U některých typů roštů zase dochází k příliš velkému nárustu cen (až 40%) a doba výroby je až 6 týdnů, proto je vhodné v případech, kdy si nejste jisti, se obrátit na nás a my vám poradíme, který typ roštu pro výrobu na zakázku je vhodný právě pro vás.

S výrobou roštů na zakázku máme velké zkušenosti a budeme rádi, když se i vy obrátíte na nás. Pokud budete potřebovat jakkoli poradit, jsme vám k dispozici na čísle 605 900 100, 212 230 111 nebo také na i-mailu: info@rosty.cz

V naši nabídce naleznete také kvalitní postele a matrace, které umíme vyrobit na míru.

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.