ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zdravotní matrace - novinky na trhu

Zhruba třetinu života strávíme spánkem. Nejvíce zatěžovaný nábytek se tak stává právě postel a hlavně v ní uložená matrace. Abychom mohli kvalitně a spokojeně odpočívat, je velmi důležité mít v posteli kvalitní matrace. Většina lidí v dnešní době si je vědomá důležitosti tohoto kusu nábytku, takže nároky zákazníků po kvalitní matraci rostou a na to musíme reagovat i my prodejci, v našem e-shopu Rosty.cz, nabízíme novinky na trhu matrací a naše matrace splňují vysoké požadavky našich zákazníků.

Zdravotní matrace prošly během několika desítek let výrazným vývojem. Pružinové matrace nahradily pěnové či latexové a nyní dáváme přednost matracím vyrobeným z přírodních materiálů. Inspirovat se můžete kolekcí velmi kvalitních matrací GREEN SLEEP, jsou to zdravotní matrace, které se mohou pyšnit tzv. BIO pěnou. Matrace, při jejichž výrobě se ropné látky zcela nebo z velké části nahrazují jinými přírodními materiály, jsou v našem e-shopu prodávané pod označením matrace GREEN SLEEP. K jejich výrobě se používají například výtažky z přírodních olejů (nejčastěji slunečnicový, ricinový, sójový) a dále rostlin jako jsou biobavlna, aloe, mořské řasy, bambus a další. Matrace z těchto materiálů jsou vysoce prodyšné a přirozeně nealergenní. Vhodné jsou proto i pro alergiky a astmatiky. Jejich další výhodou je výborná elasticita a tvarová stálost, tudíž se u nich nemusíte obávat proležení.

Více informací naleznete v oddělení MATRACE GREEN SLEEP. Nejprodávanější matrace za měsíc červenec byly matrace VIRTA BIO a luxusní matrace RELAX VISCO BIO.

Věříme, že i nadále budete zákazníky e-shopu Rosty.cz a za to Vám děkujeme

Podívejte se také na kvalitní postele v oddělení: postele.

Matrace RELAX VISCO BIO
Matrace RELAX VISCO BIO
Matrace VIRTA BIO
Matrace VIRTA BIO

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.