ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Akceptujeme platební karty

Od srpna 2011 jsme pro naše zákazníky připravili možnost placení platební kartou VISA, VISA electron, MasterCard a Maestro přímo v našem výdejním skladě v Praze. Platby kartou přijímáme při osobním vyzvednutí zboží v našem skladě: Rosty.cz, Žirovnická 2389/6, Praha 10 - Záběhlice. Nyní jsou matrace, lamelové rošty a postele ještě dostupnější.

Internetový obchod Rosty.cz nabízí stále nové produkty a služby pro naše zákazníky a Vám našim zákazníků zase děkujeme za důvěru.

Veškeré další informace Vám rádi zodpovíme na telefonních číslech 605 900 100 nebo 212 230 111.

Rosty.cz


« zpět na seznam článků

Aktuality

04.10 2023

Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO

Dovolujeme si Vám představit novinku letošního roku z limitované edice PANTER a to konkrétně motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO, který navazuje na velmi oblíbený a prodávaný model motorového roštu ELASTIC 42 MOT RADIO, tento rošt již v naší nabídce nenaleznete. Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO si zachoval konstrukční řešení, kvalitní pohon motoru, bezdrátové ovládání, špičkový design a hlavně precizní kvalitu a zákaznicky příjemnou funkčnost. Hlavní a vyditelný rozdíl oproti předcházejícímu modelu je barva a to nově temná černá.

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.