ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Akceptujeme platební karty

Od srpna 2011 jsme pro naše zákazníky připravili možnost placení platební kartou VISA, VISA electron, MasterCard a Maestro přímo v našem výdejním skladě v Praze. Platby kartou přijímáme při osobním vyzvednutí zboží v našem skladě: Rosty.cz, Žirovnická 2389/6, Praha 10 - Záběhlice. Nyní jsou matrace, lamelové rošty a postele ještě dostupnější.

Internetový obchod Rosty.cz nabízí stále nové produkty a služby pro naše zákazníky a Vám našim zákazníků zase děkujeme za důvěru.

Veškeré další informace Vám rádi zodpovíme na telefonních číslech 605 900 100 nebo 212 230 111.

Rosty.cz


« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.