ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace z kolekce GREEN SLEEP

Matrace GREEN SLEEP je nová velmi pohodlná kolekce matrací, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost.

GREEN SLEEP je navržen tak, aby prostředí pro spánek bylo co nejdokonalejší a nejpřirozenější. Matrace GREEN SLEEP jsou mnohem více než top kvalitní matrace, GREEN SLEEP je dokonalá rovnováha mezi vědou, přírodou a ergonomií. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí.

Matrace do postele z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví. Matrace do postele z kolekce GREEN SLEEP přinášejí klid do duše během spánku a připravují tělo ke kvalitním výkonům. Matrace GREEN SLEEP je zdraví v každé posteli.

Matrace KLIMA BIO
Matrace KLIMA BIO
Matrace PRIMA BIO
Matrace PRIMA BIO
Matrace STAR BIO
Matrace STAR BIO
Matrace RHYTMUS BIO
Matrace RHYTMUS BIO
Matrace RELAX BIO
Matrace RELAX BIO
Matrace DELUXE BIO
Matrace DELUXE BIO

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.