ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jaké si vybrat rošty do postele? Motorové, polohovací nebo pevné?

Chystáte se zlepšit své spaní a kromě matrace budete měnit i rošty do postele a přitom si nejste jisti, zda koupit motorové rošty, pevné lamelové rošty nebo rošty s manuálním polohováním? Výběr lamelových roštů je v dnešní době široký, za rozumnou cenu lze dnes koupit i kvalitní motorové rošty, takže výběr roštu ovlivní spíše typ postele a to, zda si v posteli třeba čtete, sledujete televizi nebo pouze spíte a to, jaké si chcete dopřát pohodlí. Lamelové rošty do postele tvoří páteř postele, proto je velmi důležité věnovat pozornost při výběru vhodného lamelového roštu.

Pokud v posteli trávíte více času, motorové rošty jistě využijete každý den při čtení, při práci s notebookem nebo sledování televize. Ovladačem si jednoduše nastavíte vyhovující polohu roštu a stejně jednoduše ji můžete po chvíli zase změnit. Oceníte jistě i relaxační polohu nohou, kdy nohám dopřejete zvednutím odpočinkovou polohu.

V případě, že využijete polohování pouze v občasných případech, budou vám stačit rošty s manuálním polohováním. V každém případě je jakýkoliv lamelový rošt vhodnější než pevné desky neumožňující odvětrávání matrace nebo laťkové rošty, které nejsou pružné a tím pádem neposkytují takové pohodlí jako rošty lamelové.

Protože se prodejem roštů zabýváme již léta, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech: 212 230 111 nebo 605 900 100, zodpovíme vaše případné otázky a s výběrem roštů do postele vám rádi poradíme.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.