ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jaké si vybrat rošty do postele? Motorové, polohovací nebo pevné?

Chystáte se zlepšit své spaní a kromě matrace budete měnit i rošty do postele a přitom si nejste jisti, zda koupit motorové rošty, pevné lamelové rošty nebo rošty s manuálním polohováním? Výběr lamelových roštů je v dnešní době široký, za rozumnou cenu lze dnes koupit i kvalitní motorové rošty, takže výběr roštu ovlivní spíše typ postele a to, zda si v posteli třeba čtete, sledujete televizi nebo pouze spíte a to, jaké si chcete dopřát pohodlí. Lamelové rošty do postele tvoří páteř postele, proto je velmi důležité věnovat pozornost při výběru vhodného lamelového roštu.

Pokud v posteli trávíte více času, motorové rošty jistě využijete každý den při čtení, při práci s notebookem nebo sledování televize. Ovladačem si jednoduše nastavíte vyhovující polohu roštu a stejně jednoduše ji můžete po chvíli zase změnit. Oceníte jistě i relaxační polohu nohou, kdy nohám dopřejete zvednutím odpočinkovou polohu.

V případě, že využijete polohování pouze v občasných případech, budou vám stačit rošty s manuálním polohováním. V každém případě je jakýkoliv lamelový rošt vhodnější než pevné desky neumožňující odvětrávání matrace nebo laťkové rošty, které nejsou pružné a tím pádem neposkytují takové pohodlí jako rošty lamelové.

Protože se prodejem roštů zabýváme již léta, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech: 212 230 111 nebo 605 900 100, zodpovíme vaše případné otázky a s výběrem roštů do postele vám rádi poradíme.

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.