ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kvalitní lamelové rošty – základ pohodlné postele

Lamelové rošty jsou nejvhodnějším podkladem matrace, protože zajistí dokonalé odvětrání lůžka. Pokud si koupíte kvalitnější lamelové rošty s několika zónami a s možností úpravy tuhosti, znásobíte tím kvalitu matrace a dosáhnete dokonalé pohodlnosti postele.

Základním typem lamelového roštu jsou rošty pevné, které nelze polohovat. Manuálně polohovací lamelové rošty lze polohovat v oblasti hlavy a nohou. Polohovací rošty jsou vhodné pro občasné polohování. Pokud víte, že potřebujete polohovat rošt v posteli každý den, doporučujeme spíše zvolit motorové rošty, které jsou cenově dostupné a poskytují větší komfort, protože při polohování nemusíte slézat z postele.

Posledních několik let patří mezi nejprodávanější typy roštů rošty motorové (elektrické rošty). Faktem je, že pokud si jednou motorové rošty koupíte, ihned si na ně zvyknete. Nejen, že si můžete nadzvednout hlavu pro čtení nebo pro dívání na televizi, ale také nohám prospěje jejich mírné zvednutí do úlevové polohy. Motorové lamelové rošty oceníte i v době nemoci, protože rošty lze zvednout až do sedu, takže se jednoduše najíte i v posteli.

Při výběru lamelového roštu se proto řiďte i svými požadavky na rošt, na co jej budete používat a jaký komfot si chcete dopřát.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.