ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kvalitní lamelové rošty – základ pohodlné postele

Lamelové rošty jsou nejvhodnějším podkladem matrace, protože zajistí dokonalé odvětrání lůžka. Pokud si koupíte kvalitnější lamelové rošty s několika zónami a s možností úpravy tuhosti, znásobíte tím kvalitu matrace a dosáhnete dokonalé pohodlnosti postele.

Základním typem lamelového roštu jsou rošty pevné, které nelze polohovat. Manuálně polohovací lamelové rošty lze polohovat v oblasti hlavy a nohou. Polohovací rošty jsou vhodné pro občasné polohování. Pokud víte, že potřebujete polohovat rošt v posteli každý den, doporučujeme spíše zvolit motorové rošty, které jsou cenově dostupné a poskytují větší komfort, protože při polohování nemusíte slézat z postele.

Posledních několik let patří mezi nejprodávanější typy roštů rošty motorové (elektrické rošty). Faktem je, že pokud si jednou motorové rošty koupíte, ihned si na ně zvyknete. Nejen, že si můžete nadzvednout hlavu pro čtení nebo pro dívání na televizi, ale také nohám prospěje jejich mírné zvednutí do úlevové polohy. Motorové lamelové rošty oceníte i v době nemoci, protože rošty lze zvednout až do sedu, takže se jednoduše najíte i v posteli.

Při výběru lamelového roštu se proto řiďte i svými požadavky na rošt, na co jej budete používat a jaký komfot si chcete dopřát.

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.