Proč koupit rošty do postele právě na Rosty.cz?

 

Vzhledem k tomu, že jsme specializovaní na prodej roštů do postele a prodáváme velké množství roštů všech typů, výrobkům rozumíme, známe je a dokážeme Vám poradit v případě, že si nevíte s výběrem rady, který typ roštu je pro Vás nejvhodnější.

Výběr roštu je velmi důležitý, je to tzv. páteř postele a proto je velmi důležité se tomuto sortimentu při nákupu věnovat a zjišťovat si bližší informace. Jistě jste si všimli, že rozdíl mezi rošty do postele nejsou jenom v ceně, ale také v nosnosti, počtu lamel, kvalitě patek, výšce roštu a samozřejmě v použití roštu (pevné, polohovací, rošty s přístupem do úložného prostoru nebo motorové rošty).

Každý z Vás potřebuje rošt, který mu bude maximálně vyhovovat a hlavně bude bezproblémový. Již teď někteří z Vás, při čtení tohoto článku ví o čem mluvím (píšu), protože se nechali unést slevou, akci nebo nízkou cenou u prodejců, kteří roštům nerozumí. Je to jako s každým specializovaným zbožím, vždy si vyhledejte odborníka a on Vám ušetří následné starosti. My www.Rosty.cz se za profesionály považujeme a věříme, že Vám dokážeme s nákupem poradit a nejenom s ním, dokážeme nabídnout i poprodejní služby, které povedou k Vaší spokojenosti s nákupem a tohle dokáže opravdu jenom silný partner.

Mezi naše hlavní výhody oproti konkurenci je například vlastní komfortní doprava, motorové rošty vozíme vždy ZDARMA po celé ČR a v případě nutnosti pomáháme i s instalací. Naše doprava zaručuje dodání zboží v pořádku až k Vám do domu či bytu a co více v případě servisního zákroku řešíme vše u Vás doma, Vy nikam nejezdíte. Reklamace je náš problém a pouze my ho řešíme, což je opět velký důvod proč nakupovat právě u nás na www.Rosty.cz 

V případě, že potřebujete s výběrem poradit kontaktujte naše pracovníky na telefonních kontaktech 605 900 100 nebo 212 230 111, popřípadně pište na e-mail info@rosty.cz

Naše některé zboží si také můžete přijít prohlédnout do našeho skladu v Praze, kde Vám rádi s výběrem poradíme. Děkujeme za důvěru a těšíme se na Vás.

Vaše www.Rosty.cz

 

Speciální rošt s nosností do 180 kg
Speciální rošt s nosností do 180 kg
Rošt s nožním přístupem do ÚP
Rošt s nožním přístupem do ÚP
Rošt s bočním vstupem do ÚP
Rošt s bočním vstupem do ÚP
Motorový rošt se vstupem do ÚP
Motorový rošt se vstupem do ÚP
Čtyřmotorový rošt TRIOFLEX
Čtyřmotorový rošt TRIOFLEX
Motorový rošt TOROFLEX
Motorový rošt TOROFLEX

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.