ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Proč koupit rošty do postele právě na Rosty.cz?

 

Vzhledem k tomu, že jsme specializovaní na prodej roštů do postele a prodáváme velké množství roštů všech typů, výrobkům rozumíme, známe je a dokážeme Vám poradit v případě, že si nevíte s výběrem rady, který typ roštu je pro Vás nejvhodnější.

Výběr roštu je velmi důležitý, je to tzv. páteř postele a proto je velmi důležité se tomuto sortimentu při nákupu věnovat a zjišťovat si bližší informace. Jistě jste si všimli, že rozdíl mezi rošty do postele nejsou jenom v ceně, ale také v nosnosti, počtu lamel, kvalitě patek, výšce roštu a samozřejmě v použití roštu (pevné, polohovací, rošty s přístupem do úložného prostoru nebo motorové rošty).

Každý z Vás potřebuje rošt, který mu bude maximálně vyhovovat a hlavně bude bezproblémový. Již teď někteří z Vás, při čtení tohoto článku ví o čem mluvím (píšu), protože se nechali unést slevou, akci nebo nízkou cenou u prodejců, kteří roštům nerozumí. Je to jako s každým specializovaným zbožím, vždy si vyhledejte odborníka a on Vám ušetří následné starosti. My www.Rosty.cz se za profesionály považujeme a věříme, že Vám dokážeme s nákupem poradit a nejenom s ním, dokážeme nabídnout i poprodejní služby, které povedou k Vaší spokojenosti s nákupem a tohle dokáže opravdu jenom silný partner.

Mezi naše hlavní výhody oproti konkurenci je například vlastní komfortní doprava, motorové rošty vozíme vždy ZDARMA po celé ČR a v případě nutnosti pomáháme i s instalací. Naše doprava zaručuje dodání zboží v pořádku až k Vám do domu či bytu a co více v případě servisního zákroku řešíme vše u Vás doma, Vy nikam nejezdíte. Reklamace je náš problém a pouze my ho řešíme, což je opět velký důvod proč nakupovat právě u nás na www.Rosty.cz 

V případě, že potřebujete s výběrem poradit kontaktujte naše pracovníky na telefonních kontaktech 605 900 100 nebo 212 230 111, popřípadně pište na e-mail info@rosty.cz

Naše některé zboží si také můžete přijít prohlédnout do našeho skladu v Praze, kde Vám rádi s výběrem poradíme. Děkujeme za důvěru a těšíme se na Vás.

Vaše www.Rosty.cz

 

Speciální rošt s nosností do 180 kg
Speciální rošt s nosností do 180 kg
Rošt s nožním přístupem do ÚP
Rošt s nožním přístupem do ÚP
Rošt s bočním vstupem do ÚP
Rošt s bočním vstupem do ÚP
Motorový rošt se vstupem do ÚP
Motorový rošt se vstupem do ÚP
Čtyřmotorový rošt TRIOFLEX
Čtyřmotorový rošt TRIOFLEX
Motorový rošt TOROFLEX
Motorový rošt TOROFLEX

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.