ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošty do postele CLASSIC 28

A jaké jsou vlastně hlavní výhody roštů řady CLASSIC 28? Kromě již zmíněné kvality a příznivé ceny je to také jejich extra plochá konstrukce – rošt je vysoký pouhé 4cm. U některých postelí s nízkými bočnicemi je to velmi důležité, protože vyšší rošty by se do postele nevešly.

Rošty do postele CLASSIC 28 tvoří vnější rám a lamely z bukového dřeva. Bukový rám je potažen dekorační metal-optik fólií, lamely jsou potaženy dekorativní fólií a jsou uloženy v kaučukových zdvojených pouzdrech. Kaučuková pouzdra zaručují nehlučné pružení.

Rošty do postele CLASSIC 28 mají komfortní ramenní zónu pro zlepšení podpěry páteře, především v postranní oblasti ramen. Zóna je odlehčena vyfrézováním lamel a označena dekorativní červenou fólií.


Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblastí, označené dekorativní antracitovou fólií, lze jednoduchým posunem nastavit a tím regulovat vhodnou tuhost roštu v této oblasti.
 

Všechny rošty typu CLASSIC 28 naleznete v oddělení: lamelové rošty 

Patří zde 4 typy:

- Pevný rošt CLASSIC 28

- Polohovací rošt CLASSIC 28

- Motorový rošt CLASSIC 28

- CLASSIC 28 GAS umožňující přístup do úložného prostoru pomocí pístů« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.