ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošty do postele CLASSIC 28

A jaké jsou vlastně hlavní výhody roštů řady CLASSIC 28? Kromě již zmíněné kvality a příznivé ceny je to také jejich extra plochá konstrukce – rošt je vysoký pouhé 4cm. U některých postelí s nízkými bočnicemi je to velmi důležité, protože vyšší rošty by se do postele nevešly.

Rošty do postele CLASSIC 28 tvoří vnější rám a lamely z bukového dřeva. Bukový rám je potažen dekorační metal-optik fólií, lamely jsou potaženy dekorativní fólií a jsou uloženy v kaučukových zdvojených pouzdrech. Kaučuková pouzdra zaručují nehlučné pružení.

Rošty do postele CLASSIC 28 mají komfortní ramenní zónu pro zlepšení podpěry páteře, především v postranní oblasti ramen. Zóna je odlehčena vyfrézováním lamel a označena dekorativní červenou fólií.


Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblastí, označené dekorativní antracitovou fólií, lze jednoduchým posunem nastavit a tím regulovat vhodnou tuhost roštu v této oblasti.
 

Všechny rošty typu CLASSIC 28 naleznete v oddělení: lamelové rošty 

Patří zde 4 typy:

- Pevný rošt CLASSIC 28

- Polohovací rošt CLASSIC 28

- Motorový rošt CLASSIC 28

- CLASSIC 28 GAS umožňující přístup do úložného prostoru pomocí pístů« zpět na seznam článků

Aktuality

22.11 2022

Black friday 2022

Black friday je tady po roce a opět lze výhodně nakupovat, letošní slevy jsou až do výše 40 % + dalších 10 % SLEVA na celou objednávku zboží. Pro uplatnění slevy 10 % napište kód "sleva" při vyplňování dodacích údajů do políčka "slevový kupón". Sleva 10 % na celou objednávku zboží se odečte po odeslání objednávky. Takže na nic nečekat a co nejrychleji nakupujte, protože akce platí do 30. listopadu. V případě nezadání kódu "sleva" a neuplatnění dané slevy, nelze slevu později vyžadovat.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.