ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošty do postele CLASSIC 28

A jaké jsou vlastně hlavní výhody roštů řady CLASSIC 28? Kromě již zmíněné kvality a příznivé ceny je to také jejich extra plochá konstrukce – rošt je vysoký pouhé 4cm. U některých postelí s nízkými bočnicemi je to velmi důležité, protože vyšší rošty by se do postele nevešly.

Rošty do postele CLASSIC 28 tvoří vnější rám a lamely z bukového dřeva. Bukový rám je potažen dekorační metal-optik fólií, lamely jsou potaženy dekorativní fólií a jsou uloženy v kaučukových zdvojených pouzdrech. Kaučuková pouzdra zaručují nehlučné pružení.

Rošty do postele CLASSIC 28 mají komfortní ramenní zónu pro zlepšení podpěry páteře, především v postranní oblasti ramen. Zóna je odlehčena vyfrézováním lamel a označena dekorativní červenou fólií.


Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblastí, označené dekorativní antracitovou fólií, lze jednoduchým posunem nastavit a tím regulovat vhodnou tuhost roštu v této oblasti.
 

Všechny rošty typu CLASSIC 28 naleznete v oddělení: lamelové rošty 

Patří zde 4 typy:

- Pevný rošt CLASSIC 28

- Polohovací rošt CLASSIC 28

- Motorový rošt CLASSIC 28

- CLASSIC 28 GAS umožňující přístup do úložného prostoru pomocí pístů« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.