ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE AKCE OD ROSTY.cz

Vážení zákazníci,

velmi Vám děkujeme za Vaší stávající důvěru a proto jsme se rozhodli Vás před vánoci odměnit, pokud u nás nakoupíte matrace do postele dostanete ZDARMA luxusní přikrývku. Povlak přikrývky je z jemného a lehkého mikrovlákna a náplň je ze značkového dutého vlákna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

KUPTE DVĚ MATRACE DO POSTELE a dostanete ZDARMA luxusní přikrývku z dutého vlákna.

Luxusní přikrývka se hodí každému z Vás ať už při sledování TV nebo při večerních posedech ve venkovních prostorách a protože je přikrývka velmi lehoučká je i jednoduše přenosná, takže se stane doplňkem i při Vaší dovolené. Tato nabídka je opravdu výjimečná a platí pouze do rozdání zásob přikrývek, takže kdo dříve matrace objedná, může se těšit na luxusní přikrývku.

Akce se nevztahuje na matrace do postýlky, zvýhodněné sety a matrace, které mají lůžkoviny v ceně. Akce se naopak vztahuje na matrace, které mají v úvodu popisu zboží, odkaz na akci s přikrývkou ZDARMA.

Děkujeme za důvěru Váš e-shop www.Rosty.cz


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.