ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE AKCE OD ROSTY.cz

Vážení zákazníci,

velmi Vám děkujeme za Vaší stávající důvěru a proto jsme se rozhodli Vás před vánoci odměnit, pokud u nás nakoupíte matrace do postele dostanete ZDARMA luxusní přikrývku. Povlak přikrývky je z jemného a lehkého mikrovlákna a náplň je ze značkového dutého vlákna s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

KUPTE DVĚ MATRACE DO POSTELE a dostanete ZDARMA luxusní přikrývku z dutého vlákna.

Luxusní přikrývka se hodí každému z Vás ať už při sledování TV nebo při večerních posedech ve venkovních prostorách a protože je přikrývka velmi lehoučká je i jednoduše přenosná, takže se stane doplňkem i při Vaší dovolené. Tato nabídka je opravdu výjimečná a platí pouze do rozdání zásob přikrývek, takže kdo dříve matrace objedná, může se těšit na luxusní přikrývku.

Akce se nevztahuje na matrace do postýlky, zvýhodněné sety a matrace, které mají lůžkoviny v ceně. Akce se naopak vztahuje na matrace, které mají v úvodu popisu zboží, odkaz na akci s přikrývkou ZDARMA.

Děkujeme za důvěru Váš e-shop www.Rosty.cz


« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.