ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás nové certifikované zdravotní matrace do postele. Zdravotní matrace s označením „Klinicky testováno“ jsou zdravotní matrace, které prošly klinickým hodnocením a mohou být označené jako zdravotnický prostředek. Zdravotní matrace jsou opatřeny velmi moderními, výjimečnými, snímatelnými certifikovanými potahy. Jedině skloubením kvality jádra zdravotní matrace a brilantního potahu lze docílit uspokojení všech potřeb, které na nás kladou naši zákazníci. S tím souvisí i možnost vyrobení zdravotní matrace v jakémkoliv rozměru. Standardní rozměry i atypické rozměry jsme schopni dodat do 10ti pracovních dnů. Zdravotní matrace Vám dovezeme až k Vám domů k Vašim dveřím a po domluvě zdravotní matrace dodáme až do Vaší postele. Jedině tak můžeme docílit Vaši maximální spokojenost s nákupem zdravotní matrace. Nejkvalitnější zdravotní matrace včetně nadstandardních služeb naleznete pouze u nás. V naší nabídce naleznete i kvalitní lamelové rošty, které jsou nedílnou součásti celkového dojmu a pohodlí při nákupu matrace a pokud ještě váháte s nákupem postele, tak se podívejte na naši nabídku postelí. Námi nabízené dřevěné generační postele jsou opravdu špička na trhu.

Rosty.cz« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.