ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

DŘEVĚNÉ POSTELE Z MASIVU V AKCI

Vážení zákazníci,

velice si vážíme důvěry, kterou nám dáváte i při nákupu kvalitních dřevěných postelí, proto jsme se rozhodli dále pokračovat ve slevách v oddělení Dřevěné postele 180x200 cm. Jedná se opravdu o exkluzivní generační postele, které jsou vyráběny kvalitní českou výrobou. Každá postel je vyráběná pouze z prvojakostních materiálů s důrazem na kvalitu zpracování a s přesnou konstrukcí. Postele samozřejmě i odborně montujeme, samotná montáž trvá cca 30-45 minut času. 

U některých postelí dodáváme v ceně i postelové rošty, v případě že postelové rošty nejsou součásti postele, můžete si u nás kvalitní rošty vybrat ze široké nabídky. 

Samozřejmostí jsou i odborné rady v případě výběru matrace, své postele a rošty dobře známe, takže umíme poradit i při výběru matrací tak, aby jsme minimalizovali nákup nevhodné matrace. V případě Vašeho zájmu je opravdu z čeho vybírat, protože máme pestrou nabídku matrací a každá matrace do postele je určena pro konkrétního spáče. V případě rady se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Děkujeme

Vaše Rosty.cz
« zpět na seznam článků

Aktuality

04.10 2023

Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO

Dovolujeme si Vám představit novinku letošního roku z limitované edice PANTER a to konkrétně motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO, který navazuje na velmi oblíbený a prodávaný model motorového roštu ELASTIC 42 MOT RADIO, tento rošt již v naší nabídce nenaleznete. Motorový rošt PANTER 42 MOT RADIO si zachoval konstrukční řešení, kvalitní pohon motoru, bezdrátové ovládání, špičkový design a hlavně precizní kvalitu a zákaznicky příjemnou funkčnost. Hlavní a vyditelný rozdíl oproti předcházejícímu modelu je barva a to nově temná černá.

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.