ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

DŘEVĚNÉ POSTELE Z MASIVU V AKCI

Vážení zákazníci,

velice si vážíme důvěry, kterou nám dáváte i při nákupu kvalitních dřevěných postelí, proto jsme se rozhodli dále pokračovat ve slevách v oddělení Dřevěné postele 180x200 cm. Jedná se opravdu o exkluzivní generační postele, které jsou vyráběny kvalitní českou výrobou. Každá postel je vyráběná pouze z prvojakostních materiálů s důrazem na kvalitu zpracování a s přesnou konstrukcí. Postele samozřejmě i odborně montujeme, samotná montáž trvá cca 30-45 minut času. 

U některých postelí dodáváme v ceně i postelové rošty, v případě že postelové rošty nejsou součásti postele, můžete si u nás kvalitní rošty vybrat ze široké nabídky. 

Samozřejmostí jsou i odborné rady v případě výběru matrace, své postele a rošty dobře známe, takže umíme poradit i při výběru matrací tak, aby jsme minimalizovali nákup nevhodné matrace. V případě Vašeho zájmu je opravdu z čeho vybírat, protože máme pestrou nabídku matrací a každá matrace do postele je určena pro konkrétního spáče. V případě rady se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Děkujeme

Vaše Rosty.cz
« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.