ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LAMELOVÉ ROŠTY "POWER LINE"

 

Vážení zákazníci,

opět jsme pro Vás připravili NOVINKU na trhu pro rok 2010 a to speciální lamelové rošty do postele “POWER LINE“. Jedná se o lamelové rošty nové generace “POWER LINE“, které patří do kategorie komfortních lamelových roštů na trhu. Lamelové rošty jsme pojmenovali podle tvrdosti použitých materiálů (POWER – český překlad SÍLA) a jedná se o tradiční českou výrobu. Všechny rošty z této kolekce tvoří rám a lamely z velmi pevného a odolného EUKALYPTOVÉHO dřeva, někdy označovaného příhodným přívlastkem “ŽELEZNÉ DŘEVO“. Lamely jsou doplněny ve většině případů o povrchovou protiskluzovou úpravu z přírodního korku, který je odolný proti opotřebení, výborně izoluje vibrace, teplo a je ekologický. Nezanedbatelná je také jeho schopnost odrušit geopatogenní  zóny a tím výrazně přispět k pohodovému a klidnému spánku.

Výhodou těchto lamelových roštů je i možnost atypických rozměrů, ale pouze do maximálního rozměru 90 x 200 cm. Standardní výroba i výroba na zakázku trvá cca 14 – 21 dní od objednání zboží. Další výhodou je, že lamelové rošty POWER RED nyní standardně montujeme i do našich postelí s úložným prostorem (BIG BED, ELISABETT a VICTORY)  a tím opět nabízíme vysoký standard námi poskytovaného zboží a služeb.

Věříme, že s novým typem lamelových roštů budete opět spokojeni a že nám dáte důvěru před konkurencí, za to Vám velmi děkujeme a slibujeme, že budeme na trh uvádět stále nové zboží s důrazem na kvalitu, estetiku, funkčnost a s ohledem ke zlepšení Vašeho zdraví a komfortu. Každý z Vás nás zajímá a každému z Vás umíme pomoci.

Za Rosty.cz

Kamil Ševěček

 


« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.