ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LAMELOVÉ ROŠTY "POWER LINE"

 

Vážení zákazníci,

opět jsme pro Vás připravili NOVINKU na trhu pro rok 2010 a to speciální lamelové rošty do postele “POWER LINE“. Jedná se o lamelové rošty nové generace “POWER LINE“, které patří do kategorie komfortních lamelových roštů na trhu. Lamelové rošty jsme pojmenovali podle tvrdosti použitých materiálů (POWER – český překlad SÍLA) a jedná se o tradiční českou výrobu. Všechny rošty z této kolekce tvoří rám a lamely z velmi pevného a odolného EUKALYPTOVÉHO dřeva, někdy označovaného příhodným přívlastkem “ŽELEZNÉ DŘEVO“. Lamely jsou doplněny ve většině případů o povrchovou protiskluzovou úpravu z přírodního korku, který je odolný proti opotřebení, výborně izoluje vibrace, teplo a je ekologický. Nezanedbatelná je také jeho schopnost odrušit geopatogenní  zóny a tím výrazně přispět k pohodovému a klidnému spánku.

Výhodou těchto lamelových roštů je i možnost atypických rozměrů, ale pouze do maximálního rozměru 90 x 200 cm. Standardní výroba i výroba na zakázku trvá cca 14 – 21 dní od objednání zboží. Další výhodou je, že lamelové rošty POWER RED nyní standardně montujeme i do našich postelí s úložným prostorem (BIG BED, ELISABETT a VICTORY)  a tím opět nabízíme vysoký standard námi poskytovaného zboží a služeb.

Věříme, že s novým typem lamelových roštů budete opět spokojeni a že nám dáte důvěru před konkurencí, za to Vám velmi děkujeme a slibujeme, že budeme na trh uvádět stále nové zboží s důrazem na kvalitu, estetiku, funkčnost a s ohledem ke zlepšení Vašeho zdraví a komfortu. Každý z Vás nás zajímá a každému z Vás umíme pomoci.

Za Rosty.cz

Kamil Ševěček

 


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.