ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE BULTEX

BULTEX® je název nové pěny z které se vyrábějí komfortní a luxusní matrace. BULTEX® pěna je vyráběná zcela odlišným výrobním procesem než standardní polyuretanové nebo studené pěny a je chráněná světovým patentem. Předností materiálu BULTEX® vyplývají ze zvláštního způsobu výroby. Matrace BULTEX®, které nejsou skladem se vyrábí cca 4 – 6 týdnů ve specializovaném závodě v Německu. Tento materiál získaný při bezfreonovém pochodu, se vyznačuje pórovitou strukturou, srovnatelnou s přírodní mořskou houbou a optimálními ventilačními vlastnostmi, které zajišťují vhodné odvádění vlhkosti. Pěna BULTEX® je charakteristická tím, že nemá vlastní vůni a má antibakteriální vlastnosti, proto matrace do postele BULTEX® doporučujeme i pro osoby trpící alergií.

Předností materiálu BULTEX® je vyjímečná pružnost a odolnost proti deformaci. Uživatelům zajišťuje anatomické přizpůsobení uložení těla, srovnatelné s latexovými matracemi. Z dalších výhod potom upřednostňujeme trvanlivost materiálu.

Proč si pořídit matrace s BULTEX® pěny?

Mezi uživateli je mnoho zákazníku, kteří mají latexové matrace anebo o těchto matrací uvažují a tito zákazníci nechtějí ztratit největší výhodu latexových matrací a to je pohodlí a komfort. Latexové matrace však mají pár nevýhod a to jsou neprodyšnost, jsou váhově těžké a nedrží formu. Proto se velmi zkoumalo, jak latex nahradit vzdušnějším, lehčím a ještě kvalitnějším materiálem. Výsledkem zkoumání byl materiál BULTEX®, který je nyní používán u námi nabízených matrací MULTI, MAXI, MEGA, ULTRA, TERA a GIGA. Tyto matrace meboli zdravotní matrace splňují veškeré uvedené vlastnosti materiálu a navíc v kombinaci s kvalitním specifickým potahem pro každou matraci i velmi estetický vzhled.

Matrace z BULTEX® pěny mají tyto výhody:

Matrace jsou velmi lehké a zároveň neměnné po dobu životnosti

Matrace jsou velmi prodyšné

Matrace mají vysokou elastičnost

Matrace se přizpůsobují tvaru těla

Matrace jsou ekologicky čisté

BULTEX® BYL NĚKOLIKRÁT VYZNAMENÁN NA MEZINÁRODNÍM POLI ZA SVOU KVALITU, KOMFORT A EKOLOGII

Matrace BULTEX® můžeme za Rosty.cz maximálně doporučit, protože tyto matrace jsou prověřeny našimi zákazníky a věříme, že i Vy se stanete dalšími spokojenými uživateli.« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.