ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

CUREM LIFE&ENERGY - CHYTRÉ MATRACE 2v1

Vážení zákazníci,

opět jsme pro Vás připravili něco vyjímečného, stále více lidí po nás požaduje moderní a hlavně zdravotně prospěšné trendy. Proto jsme pro Vás připravili to nejlepší na trhu CUREM LIFE&ENERGY - CHYTRÉ MATRACE 2v1.

Jedná se o unikátní matrace Curem® Life & Energy s podložkou Bio Mat Amethyst s vloženými polodrahokamy ametystu, které jsou převratnou novinkou v oblasti zdravého spánku.

Matrace Curem® Life & Energy jsou ojedinělé matrace na trhu, které mají v oblasti zad nebo po celé ploše speciální Bio Mat podložku. Podložka je vyjímatelnou součástí matrace, s možností regulovaného prohřevu těla (ovladač s přehledným nastavením intenzity prohřevu). Podložka je zaměnitelná s modulem z líné pěny (= termopěny, pěny s pamětí – žlutá barva – viz. foto pod textem), který umožňuje používat matraci i bez instalované podložky Bio Mat. Při použití modulu z líné (termo) pěny se matrace Curem® Life & Energy stávají plnohodnotné pohodlné zdravotní matrace z kvalitní studené pěny (modrá barva – viz. foto pod textem), zajišťující vynikající komfort a vzdušnost.

Bio Mat Amethyst podložka je unikátní systém, který dodává našemu tělu anionty a dlouhovlnné infračervené záření (8 až 12 mikronů) prostřednictvím silného přírodního vodiče – krystalů ametystu. Toto záření má schopnost proniknout až do hloubky 15 cm. Vznikající vibrace v těle stimuluje produkci tepla v buňkách. Tělo reaguje na zvýšenou teplotu rozšířením cév a tím zrychlením krevního oběhu bez zátěže svalstva, což vede k prokrvení svalů, šlach a orgánů. Tím dochází k postupnému a nenásilnému prohřívání organismu zevnitř. Zrychlený krevní oběh v kombinaci se zlepšenou funkcí buněk díky přísunu aniontů přispívá k posílení imunitního systému, vítané úlevě od bolesti a zlepšení metabolického procesu v buňkách, zvláště pak při vylučování toxinů a odpadu z těla. Bio Mat je možno použít samostatně pro zlepšení krevního oběhu a zvýšení tělesné teploty pacientů, ležících na lůžku po operacích, úrazech či ochrnutí, nebo jako doplněk jakékoliv další terapie. Bio Mat je vhodný pro použití v ordinaci (našel již uplatnění například v ordinaci sportovní medicíny), nemocnici či jako domácí preventivní terapie infračerveným zářením.

Matrace jsou dodávány ve značkovém potahu Cooper, který je opatřen klimatizační vrstvou s vysokou gramáží 100% bavlny. Tyto potahy jsou snímatelné a pratelné na 60 °C.

Matrace jsou vhodné na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty a díky své kvalitě i na laťkové rošty a pevné desky. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

Záruka: regresivní záruka 10 let na jádro matrace. Od 0-5 let má zákazník právo na plnou úhradu. Pod 5-10 let bude úhrada krácena o 20 % za každý rok. . Tato záruka se nevztahuje na elektronické součásti a ovládání podložky u matrací Curem Life & Energy C 10 000 a C 14 000 (záruka na podložku je regresivní, až 10 let, avšak na elektronické součásti a ovládání podložky je záruka 3 roky.

MATRACE ZAVÁŽÍME ZDARMA VLASTNÍ KOMFORTNÍ DOPRAVOU PO CELÉ ČR.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.