ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LAMELOVÉ ROŠTY ELEGANCE - PEVNÉ, POLOHOVACÍ A MOTOROVÉ ROŠTY

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že nás v poslední době kontaktovala spousta zákazníků s požadavky na luxusní lamelové rošty ať už pevné, polohovací nebo motorové v jiné než "běžné" úpravě, rozhodli jsme se pro Vás připravit koleci opravdu kvalitních a noblesních roštů ELEGANCE. Již na první pohled se jedná o kolekci na trhu velmi ojedinělou, vzhled roštu je totiž vyjímečný svou "korkovou" úpravou, která působí velice noblesně. Samozřejmostí jsou i kvalitní materiály z kterých jsou tyto lamelové rošty vyrobeny. Hlavní výhodou roštů je jejich vysoká nosnost, lamelové rošty ELEGANCE jsou konstruovány pro nosnost až 130kg a lamelové rošty ELEGANCE PLUS dokonce až do nosnosti 150kg.

Vnější rám roštu je z bukového vrstveného dřeva a příčné prvky rámu roštu jsou z bukového masívu. Lamely roštu jsou uložené ve speciálních kaučukových pouzdrech, které zaručují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Lamely jsou v krajích a hrudní zátěžové oblasti spojeny k sobě, tím je zajištěna dostatečná pevnost a pružnost.

Povrch pružných lamel je potažen elegantní dekorativní fólií s motivem leštěného korku. Funkce výkyvu pružinových lamel je využita díky speciálním patkám roštu buď k rámu roštu (ELEGANCE) nebo až do okrajových části roštu přes rám (ELEGANCE PLUS).

Motorové rošty ELEGANCE mají dva výkonné motory. Rošty ELEGANCE a ELEGANCE PLUS nabízí polohování roštů pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a v poloze vsedě slouží rošty jako sedačka. Polohováním docílíme optimální relaxační polohy ke čtení. Motorové rošty ELEGANCE mají záložní zdroj - 9V baterii umožňující vrácení roštů do původní polohy v případě výpadku el. proudu.

Záruka na lamelové rošty je 10 let (dle splnění Záručního plnění) a na motorové komponenty 2 roky.

Lamelové rošty ELEGANCE a ELEGANCE PLUS jsou charakteristické svým vzhledem a jsou určena pro lidi hledající skloubení vynikající kvality a noblesního vzhledu.« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.