ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LAMELOVÉ ROŠTY ELEGANCE - PEVNÉ, POLOHOVACÍ A MOTOROVÉ ROŠTY

Vážení zákazníci,

vzhledem k tomu, že nás v poslední době kontaktovala spousta zákazníků s požadavky na luxusní lamelové rošty ať už pevné, polohovací nebo motorové v jiné než "běžné" úpravě, rozhodli jsme se pro Vás připravit koleci opravdu kvalitních a noblesních roštů ELEGANCE. Již na první pohled se jedná o kolekci na trhu velmi ojedinělou, vzhled roštu je totiž vyjímečný svou "korkovou" úpravou, která působí velice noblesně. Samozřejmostí jsou i kvalitní materiály z kterých jsou tyto lamelové rošty vyrobeny. Hlavní výhodou roštů je jejich vysoká nosnost, lamelové rošty ELEGANCE jsou konstruovány pro nosnost až 130kg a lamelové rošty ELEGANCE PLUS dokonce až do nosnosti 150kg.

Vnější rám roštu je z bukového vrstveného dřeva a příčné prvky rámu roštu jsou z bukového masívu. Lamely roštu jsou uložené ve speciálních kaučukových pouzdrech, které zaručují bezhlučné pružení během polohování i spánku. Lamely jsou v krajích a hrudní zátěžové oblasti spojeny k sobě, tím je zajištěna dostatečná pevnost a pružnost.

Povrch pružných lamel je potažen elegantní dekorativní fólií s motivem leštěného korku. Funkce výkyvu pružinových lamel je využita díky speciálním patkám roštu buď k rámu roštu (ELEGANCE) nebo až do okrajových části roštu přes rám (ELEGANCE PLUS).

Motorové rošty ELEGANCE mají dva výkonné motory. Rošty ELEGANCE a ELEGANCE PLUS nabízí polohování roštů pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a v poloze vsedě slouží rošty jako sedačka. Polohováním docílíme optimální relaxační polohy ke čtení. Motorové rošty ELEGANCE mají záložní zdroj - 9V baterii umožňující vrácení roštů do původní polohy v případě výpadku el. proudu.

Záruka na lamelové rošty je 10 let (dle splnění Záručního plnění) a na motorové komponenty 2 roky.

Lamelové rošty ELEGANCE a ELEGANCE PLUS jsou charakteristické svým vzhledem a jsou určena pro lidi hledající skloubení vynikající kvality a noblesního vzhledu.« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.