ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ROŠTY DO POSTELE

Lamelové rošty jsou vedle kvalitních matrací druhou nejdůležitější součásti lůžka. Kvalitní rošty mají masivní pevné rámy jejichž součásti jsou jednotlivé lamely lepené z několika vrstev dřeva, což zajišťuje jejich flexibilní pružnost. Počet lamel roštu se liší typ od typu, avšak z hlediska optimálního rozložení zátěže jsou doporučovány rošty s minimálně 28 lamelami. Pružné lamely dokáží reagovat na zatížení konkrétních ploch postele a účelně tak udržují tělo ve správné ortopedické poloze poloze.

V naší pestré nabídce na www.Rosty.cz naleznete několik druhů roštů do postele:

Pevné rošty –  Jsou základní rošty do postele bez možnosti polohování. Lamelové rošty se rozdělují podle počtu lamel od základního lamelového roštu, který má 15 (slovy: patnáct lamel) až po 42 (slovy: čtyřicet dva lamel). Lamely každého roštů jsou různě uchycené na rámu roštu a svým způsobem je každá řada roštů originální. Uchycení jednotlivých lamel je např. v umělohmotných nebo kaučukových pouzdrech, které jsou z různě kvalitních materiálů, kvalitní pouzdra jsou velmi důležité, aby rošt nevrzal a zároveň měl dobrou nosnost, určitě při výběru tuto skutečnost nepodceňujte. Nosnost roštů je jedna z dalších klíčových hledisek, protože odhaluje určitou kvalitu lamelových roštů.

Polohovací rošty – jsou lamelové rošty, které mají samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou (nabízíme i rošty s polohováním pouze hlavy). Rošty mají většinou cca 5 nastavitelných poloh a polohují se pomocí látkového madla. V naší nabídce naleznete i polohovací rošty, které umožňují přístup do úložného prostoru, tyto rošty jsou vybaveny písty pro lepší manevrování s roštem. Polohovací lamelové rošty se rozdělují opět podle počtu lamel od základního, který má 15 (slovy: patnáct lamel) až po 42 (slovy: čtyřicet dva lamel). Lamely roštů jsou různě uchycené v umělohmotných nebo kaučukových pouzdrech, které jsou z různě kvalitních materiálů, kvalitní pouzdra jsou velmi důležité k tomu, aby rošt nevrzal a zároveň měl dobrou nosnost. Nosnost roštů je jedna z dalších klíčových hledisek, protože odhaluje kvalitu lamelových roštů. U polohovacích roštů je ještě navíc jedno hledisko a to zvedací plocha hlavy, nabízíme i rošty, které mají větší polohovací plochu v oblasti hlavy.

Rošty s přístupem do úložného prostoru – Viz. polohovací rošty. Rošty s přístupem do ÚP nabízíme buď z nožní části, kde po stranách jsou písty, které pomáhají při zvedání roštu nebo rošty s bočním přístupem do ÚP, tyto rošty jsou rozdělené na levá a pravá strana.

Motorové rošty do postele – nebo také elektrické rošty, jsou námi preferované rošty, neboť si nachází mezi zákazníky stále větší oblibu, proto každý motorový rošt rozvážíme ZDARMA svou vlastní komfortní dopravou po celé ČR. V naší nabídce na www.Rosty.cz naleznete to nejlepší na trhu a musíme konstatovat, že každý motorový rošt v nabídce je opravdu kvalitní a každý má svéspecifické výhody. Motorové rošty mají základní rozdělení na jednomotorové a dvoumotorové rošty s tím že uchycení motorů může být buď v krytu cca ve středu roštu anebo jsou dva samostatné motory, jeden v oblasti hlavy a druhý v oblasti nohou. Polohování je buď drátové nebo bezdrátové s plynulým samostatným polohováním hlavy a nohou. U některých roštů je při výpadku elektrického proudu funkce vrácení do původního stavu. Další výhodou některých typů motorových roštů je široký rozsah polohování až do polohy vsedě.

V naší nabídce naleznete i motorový rošt vhodný na pevnou desku a nebo do postele s úložným prostorem. Tento speciální rošt má umístěný (schovaný) motor za bočnici roštu.

S motorovými rošty máme velice bohaté zkušenosti, takže se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Na telefonní číslo 605 900 100. Všechny motorové rošty v nabídce známe a je možné si domluvit i individuální přednášku pro budoucí zákazníky.

Závěrem už pouze dodáme, že se velmi snažíme zákazníkům nabídnout nejenom pestrou a smysluplnou nabídku, ale také komfortní služby, které každý z Vás ocení. Věříme, že i nadále budeme rozšiřovat spokojené zákazníky z našeho obchodu www.Rosty.cz

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit na přiloženém kontaktu

Děkuji

Kamil Ševěček

212 230 111

605 900 100

www.Rosty.cz« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.