ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

SATÉNOVÉ POVLEČENÍ

Vážení zákazníci,

nově jsme pro Vás rozšířili nabídku opravdu vybraného luxusního povlečení za velmi rozumné ceny. Jedná se o povlečení z materiálu Mako - Satén de Luxe, což je hustá bavlnářská tkanina malé hmotnosti s hladkým lesklým povrchem. Tkaná v atlasové vazbě z jemných česaných přízí, vyrobených z jakostních druhů dlouhovláknité egyptské bavlny. Velmi jemná tkanina dosahující hustoty 300 nití na palec čtvereční. Tato kvalita se řadí na nejvyšší evropskou úroveň. Každé povlečení opatřujeme nežehlivou úpravou a zipovým uzávěrem s plochým jezdcem.

Saténové povlečení naleznete na Rosty.cz v kategorií: POVLEČENÍ v podsekci LUXUSNÍ POVLEČENÍ

POZOR! Satén není Polyester, Polyester (100% PES) nebo směs BA/PES se k výrobě tohoto luxusního povlečení nepoužívá, protože jak dobře víte, tento materiál chladí, klouže, elektrizuje a zatrhává se.

Satén je hustá, lesklá tkanina (100% bavlna) malé hmotnosti s hladkým povrchem, tkaná v atlasové vazbě.

Atlasová vazba je způsob, kterým je u tkanin vzájemně provázána soustava podélných osnovních a příčných útkových nití. Atlasová vazba dává tkanině hladký a lesklý povrch.

Mako je obecný název pro jakostní dlouhovláknitou egyptskou bavlnu.

Věříme, že s tímto druhem povlečení budete opět spokojeni, stejně tak jako s ostatním zbožím v naší nabídce.

                                                            Za Rosty.cz Kamil Ševěček 
« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.