ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

SATÉNOVÉ POVLEČENÍ

Vážení zákazníci,

nově jsme pro Vás rozšířili nabídku opravdu vybraného luxusního povlečení za velmi rozumné ceny. Jedná se o povlečení z materiálu Mako - Satén de Luxe, což je hustá bavlnářská tkanina malé hmotnosti s hladkým lesklým povrchem. Tkaná v atlasové vazbě z jemných česaných přízí, vyrobených z jakostních druhů dlouhovláknité egyptské bavlny. Velmi jemná tkanina dosahující hustoty 300 nití na palec čtvereční. Tato kvalita se řadí na nejvyšší evropskou úroveň. Každé povlečení opatřujeme nežehlivou úpravou a zipovým uzávěrem s plochým jezdcem.

Saténové povlečení naleznete na Rosty.cz v kategorií: POVLEČENÍ v podsekci LUXUSNÍ POVLEČENÍ

POZOR! Satén není Polyester, Polyester (100% PES) nebo směs BA/PES se k výrobě tohoto luxusního povlečení nepoužívá, protože jak dobře víte, tento materiál chladí, klouže, elektrizuje a zatrhává se.

Satén je hustá, lesklá tkanina (100% bavlna) malé hmotnosti s hladkým povrchem, tkaná v atlasové vazbě.

Atlasová vazba je způsob, kterým je u tkanin vzájemně provázána soustava podélných osnovních a příčných útkových nití. Atlasová vazba dává tkanině hladký a lesklý povrch.

Mako je obecný název pro jakostní dlouhovláknitou egyptskou bavlnu.

Věříme, že s tímto druhem povlečení budete opět spokojeni, stejně tak jako s ostatním zbožím v naší nabídce.

                                                            Za Rosty.cz Kamil Ševěček 
« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.