ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

VÁNOČNÍ NABÍDKA NA Rosty.cz

Vážení zákazníci,

protože se, jako ostatně každý rok, velmi rychle přibližují Vánoční svátky a Vy naši zákazníci budete opět hledat partnera pro nákup Vánočních dárků, dovolím si pro Vás udělat jednoduchou rekapitulaci, abyste se v našem e-shopu co nejrychleji zorientovali:

1. Výhodné sety - V tomto oddělení jsme pro Vás připravili velmi kvalitní nabídku cenově zvýhodněných setů, které jsou většinou skladem.

2. Matrace - Široká nabídka matrací, které uspokojí všechny Vaše požadavky napříč generacemi. Pokud si nevíte rady, neztrácejte čas a okamžitě volejte na naši HOT LINE 212 230 111 nebo 605 900 100, kde Vám zkušení prodejci odborně poradí.

3. Rošty do postele - Kromě klasicky nabízených pevných nebo polohovacích lamelových roštů si stále větší oblibu nacházejí rošty motorové. Motorový rošt je dárek, kterým mile překvapíte své nejbližší. Motorové rošty si našly oblibu napříč generacemi a my jako jediní jsme Vám schopni nabídnou komplexní nabídku.

4. Postele - Rozšířili jsme nabídku o velmi oblíbené borovicové postele, které si okamžitě získali přízeň díky své kvalitě a hlavně ceně. Pokud však hledáte opravdu pevnou postel, doporučujeme bukové postele.

5. Osobní odběr - V Praze v našem centrálním skladě poskytujeme 4% slevu zákazníkům, kteří si své zboží vyzvednou osobně.

6. Komfortní doprava Rosty.cz - Možná jste již na silnici potkali naše auta s nápisem Rosty.cz. Těmito auty rozvážíme zboží našim zákazníkům, aby Vám zboží přišlo včas, nepoškozené a hlavně v době, kdy si ho můžete převzít.

7. AKCE - celé předvánoční období bude ve znamení různých akcí, nicméně platí obecná zásada, kdo dřív koupí, dostane vždy vše (např. koupíte dvě matrace a automaticky získaváte kvalitní přikrývku ZDARMA). Nenechávejte nic na poslední chvíli, protože i my jsme kapacitně omezeni.

8. Závěrem mám už pouze jedno přání a to, aby tyto Vánoce pro nás všechny byly svátkem radosti a příjemné nálady.

Hezké svátky

Za Rosty.cz Kamil Sevecek  

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.