ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace ANDRÉ-RENAULT

Matrace André Renault bezkonkurenční francouzský luxus

Nyní exklusivně v ČR pouze omezená luxusní kolekce matrací a pouze k dostání u nás na Rosty.cz

 
Matrace André Renault jsou vyjímečné luxusní matrace a nyní jsou pro Vás cenově na dosah. Matrace máme skladem, takže rychlá doba dodání. Matrace ANDRÉ-RENAULT rozvážíme z bezpečnostního hlediska pouze vlastní komfortní dopravou po celé ČR a SR.
 
 
Chcete oživit svou postel něčím skutečně luxusním? Pak rozhodně vsaďte na francouzskou značku André Renault. Kdo už by měl ložnici lépe rozumět než Francouzi? Matrace této značky jsou vyrobené na základě výsledků nejnovějších jak ergonomických studií, tak i materiálů. Každá matrace zohledňuje vysoká měřítka komfortu, funkčnost, spolehlivost a ochranu zdraví.
 
 
Společnost André Renault již více než 30 let nabízí vysoce komfortní lůžkoviny, vyráběné nejnáročnější technologií certifikovanou podle ISO 9001 a testovány dle CTBA. Můžeme zaručit, že když jednou vyzkoušíte produkty André Renault nebudete toužit po ničem jiném. 

... VYPRODÁNO



« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.