ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LŮŽKOVINY KLINMAM

Co je KLINMAM WELLNESS?
 
Výraz WELLNESS je projevem zdravého životního stylu. Představuje péči o fyzické i duševní zdraví člověka, cestu k dosažení psychické a fyzické harmonie.
 
Každý člověk se chce cítit dobře. Rozvíjet své aktivity a minimalizovat vliv stárnutí na svůj organismus. K tomu je zapotřebí neustále obnovovat duševní i fyzické síly, umět relaxovat a dopřát tělu i duši příjemný odpočinek. Velmi důležitým v tomto směru je zdravý a klidný spánek. Pro to, abychom jej mohli dosáhnout, vytváří velmi příznivé podmínky ložní výrobky z programu KLINMAM Wellness. Představují moderní kulturu spaní, novou kvalitu založenou především na pohodovém spaní, příjemné relaxaci a vysoké hygieně.
 
Přikrývky a polštáře WELLNES.
 
Ložní výrobky KLINMAM Wellness jsou zhotoveny z moderních materiálů s vysokým stupněm hřejivosti, rychlým odvodem potu, chladícím efektem pro letní noci či antibakteriálním působením. Rozšířená je rovněž úprava povrchových tkanin pomocí přírodních rostlinných extraktů, používaných v kosmetice, jako je např. Aloe Vera. Výrobky jsou výsledkem vlastního vývoje. Inovace založené na originálních konstrukčních řešeních se projevují ve zlepšování užitných vlastností a vysokém komfortu, které tyto výrobky svým uživatelům poskytují. Na rozdíl od hromadné produkce, jsou zhotovovány v ateliérovém prostředí firmy KLINMAM czech.
 
Široká nabídka ložních výrobků KLINMAM Wellness je rozdělena do pěti skupin, které obsahují program – LETNÍ, STŘEDNĚ HŘEJIVÝ, VYSOCE HŘEJIVÝ, VYVAŘOVACÍ a DĚTSKÉ LŮŽKOVINYLůžkoviny jsou zde popsány tak, aby jste se mohli seznámit s jejich charakteristickými vlastnostmi, a to jak z hlediska materiálového složení, tak z hlediska účelně vytvořených konstrukcí přikrývek a polštářů, které se významně podílejí na komfortu zdravého spaní. Navíc jsou tyto ložní výrobky zařazeny podle mezinárodních zdravotních atestů do I. kategorie zdravotní nezávadnosti, tzn., že jsou vhodné i pro děti do 3 let. Doporučujeme se dobře seznámit s nejvhodnějšími způsoby ošetřování ložních výrobků. Správné ošetřování přispívá k jejich dlouhé životnosti, stálému elegantnímu vzhledu a zachování výborných užitných vlastností.
Věříme, že naše nabídka Vám pomůže v orientaci v širokém sortimentu ložních výrobků a přispěje ke správné volbě ložního vybavení pro zdravé, příjemné a pohodové „Wellness“ spaní.
 
Konstrukční řešení
 
Ložní výrobky společnosti KLINMAM czech jsou zhotoveny z materiálů nejvyšší kvality a zdravotní a ekologické nezávadnosti, jejich konstrukce je řešena tak, aby maximálně splňovaly požadavky a přání jejich uživatelů. Široký výběr přikrývek a polštářů s jednoduchou údržbou je určen pro nejrůznější typy spáčů všech věkových kategorií. Pro zimomřivé, ale také pro ty, co se více potí. Aby byly pokryty všechny individuální, často rozdílné, potřeby uživatelů, jsou jednotlivé výrobky konstrukčně i materiálově řešeny tak, aby si mezi nimi mohl vybrat každý.
 
Přikrývky jsou vybaveny různým stupněm hustoty prošití (např. nadýchané s menší hustotou proševu a vyšší hřejivostí, tenčí s hustějším proševem a vyšší splývavostí, apod.), dvojitým olemováním po obvodu zajišťujícím lepší přilnavost k povrchu matrace, dále povrchovým materiálem se zvýšenou savostí a odvodem vlhkosti od těla, s chladícím efektem pro letní období nebo náplněmi s mimořádnou hřejivostí pro zimomřivé. Speciální materiály, jako je např. Outlast® s termoregulační schopností, zajišťují pro tělo v lůžku optimální teplotu na způsob klimatizace. Nikdo se nemusí utápět v potu, nikdo se nemusí třást zimou.
 
Polštáře, které jsou v průběhu používání zatěžovány více, než přikrývky, jsou zpravidla děleny na dvě samostatné části, a to na obal polštáře a jeho náplň. Obě tyto části jsou vybaveny zipem, který umožňuje jak vyjmutí náplně umístěné v polypropylénovém vaku, tak otevření vaku a regulaci množství jeho obsahu podle potřeby uživatele. Náplň polštáře, která je výsledkem vlastního vývoje výrobce, velmi dobře splňuje požadavky na pohodlnou oporu hlavy, měkkost, tvarovatelnost a provzdušněnost. Tvoří ji směs polyesterových „kuliček“ a polyuretanových tyčinek.
 
Všechny prezentované ložní výrobky svou konstrukcí a materiálovým složením řeší požadavky na pohodlné a zdravé spaní pro každého uživatele.


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.