ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PŘISTÝLKA TOPPER KLASIK 5

 • Výrobce:
 • SLEVA 10 % 4 380
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 3 942 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 7-14 dnů 3 942 Kč
 • 7-14 dnů 4 380 Kč
 • 7-14 dnů 4 818 Kč
 • 7-14 dnů 7 008 Kč
 • 7-14 dnů 7 884 Kč
 • 7-14 dnů 8 760 Kč
 • 7-14 dnů 8 760 Kč
 • 7-14 dnů 9 636 Kč
 • cm 4 818 Kč
 • Počet kusů

PŘISTÝLKA TOPPER KLASIK 5

VYROVNÁVACÍ RELAXAČNÍ PODLOŽKA NA MATRACE - OPORA TĚLA

AKČNÍ ZAVÁDĚCÍ CENA - SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Jednostranná přistýlka TOPPER KLASIK je středně tuhá, vyrovnávací cca 5 cm vysoká relaxační podložka. Monolitové pěnové jádro podložky je vyrobené z odolné oblíbené HR pěny (HARD). Ložná plocha podložky je profilovaná do tzv. aktivní 7mi zóny, která během polehu může působit relaxačně na svalstvo, antidekubitní vodorovný prořez jádra podložky se perfektně přizpůsobuje tělu. AIR SLEEP systém zajišťuje volné proudění vzduchu jádrem podložky prostřednictvím vertikálních průduchů (viz. fotogalerie). 

Ložná plocha podložky je zaměřená na pohodlí a maximální využívání ojedinělých vlastností pěny (HARD). Aktivní zóna je po celé ploše podložky. Relaxační podložka je určená pro vložení na matrace, má velmi kvalitní, snímatelný prošívaný potah ALOE VERA, v rozích podložky jsou upínací gumy pro zafixování podložky na matraci. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé podložky.

Tuhost ložných ploch: HARD 4 z 6ti.

Relaxační podložka nebo-li matracový topper je velmi pohodlný a ochranný doplněk matrace. Použití kvalitních surovin má unikátní vliv na elasticitu a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky a matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Relaxační podložka je vhodná k uložení na matrace, zlepšuje komfort, přidává nové ortopedické vlastnosti, vyrovnává a zlepšuje spaní. Podložka je vysoká cca 5 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

VRCHNÍ MATRACE DORUČÍME PO CELÉ ČR.

Velmi komfortní monolitická relaxační podložka (HARD)
Kvalitní HR pěna
Výška jádra podložky je cca 5 cm
Celková výška podložky je cca 5 cm 
Kvalitní snímatelný potah s 3D mřížkou pratelný na 40°C
ALOE VERA potah má v rozích upínací gumy (4x)
Záruka 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Pocitová tuhost jádra podložky: HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200 cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry podložky, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně podložky (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně podložky (bez slev).
- Atypické podložky větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry podložky je pouze 90x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu