ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PŘISTÝLKA TOPPER AIR VISCO 5

 • Výrobce:
 • SLEVA 10 % 4 440
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 3 996 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 7-14 dnů 3 996 Kč
 • 7-14 dnů 4 440 Kč
 • 7-14 dnů 4 884 Kč
 • 7-14 dnů 7 104 Kč
 • 7-14 dnů 7 992 Kč
 • 7-14 dnů 8 880 Kč
 • 7-14 dnů 8 880 Kč
 • 7-14 dnů 9 768 Kč
 • cm 4 884 Kč
 • Počet kusů

PŘISTÝLKA TOPPER AIR VISCO 5

VYROVNÁVACÍ RELAXAČNÍ PODLOŽKA NA MATRACE - ZLEPŠUJE KOMFORT A SPÁNEK

AKČNÍ ZAVÁDĚCÍ CENA - SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Oboustranná přistýlka TOPPER AIR VISCO je pohodlná, vyrovnávací cca 5 cm vysoká relaxační podložka. Sendvičové pěnové jádro podložky je vyrobené z jedné strany (SOFT) z oblíbené VISCO MEMORY pěny, tato pěna je poddajná, nabízí mimořádný komfort a vždy se přizpůsobí teplu vašeho těla a z druhé strany (HARD) je odolná oblíbená HR pěna, která podepírá tělo v různých polohách během spánku. AIR SLEEP systém zajišťuje volné proudění vzduchu jádrem podložky prostřednictvím vertikálních průduchů (viz. fotogalerie). 

Ložná plocha podložky je zaměřená na pohodlí a maximální využívání ojedinělých vlastností pěny vámi zvolené strany (SOFT/HARD). Jádro se velmi dobře provzdušňuje díky vertikálních průduchů v jádru podložky. Aktivní zóna je po celé ploše podložky. Relaxační podložka je určená pro vložení na matrace, má velmi kvalitní, snímatelný prošívaný potah ALOE VERA, v rozích podložky jsou upínací gumy pro zafixování podložky na matraci. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé podložky.

Tuhost ložných ploch: SOFT 3 z 6ti a HARD 4 z 6ti.

Relaxační podložka nebo-li matracový topper je velmi pohodlný a ochranný doplněk matrace. Použití kvalitních surovin má unikátní vliv na elasticitu a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky a matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Relaxační podložka je vhodná k uložení na matrace, zlepšuje komfort, přidává nové ortopedické vlastnosti, vyrovnává a zlepšuje spaní. Podložka je vysoká cca 5 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

VRCHNÍ MATRACE DORUČÍME PO CELÉ ČR.

Velmi komfortní sendvičová relaxační podložka (SOFT/HARD)
Kvalitní VISCO MEMORY pěna a HR pěna
Výška jádra podložky je cca 5 cm
Celková výška podložky je cca 5 cm 
Kvalitní snímatelný potah s 3D mřížkou pratelný na 40°C
ALOE VERA potah má v rozích upínací gumy (4x)
Záruka 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Pocitová tuhost jádra podložky: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200 cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry podložky, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně podložky (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně podložky (bez slev).
- Atypické podložky větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry podložky je pouze 90x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu