ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER BETLER T030

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 5 380 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 7-14 dnů 5 380 Kč
 • 7-14 dnů 5 380 Kč
 • 7-14 dnů 5 918 Kč
 • 7-14 dnů 8 608 Kč
 • 7-14 dnů 9 684 Kč
 • 7-14 dnů 10 760 Kč
 • 7-14 dnů 10 760 Kč
 • 7-14 dnů 11 836 Kč
 • cm 5 918 Kč
 • Počet kusů

RELAXAČNÍ PODLOŽKA TOPPER BETLER T030

VYROVNÁVACÍ PODLOŽKA NA MATRACE - ZLEPŠUJE KOMFORT A SPÁNEK
ŠPIČKOVÁ KVALITA V LUXUSNÍM POTAHU S 3D MŘÍŽKOU A JEDINEČNÁ VÝŠKA až cca 10 cm!

Relaxační, moderní TOPPER BETLER T030 je velmi komfortní, vyrovnávací cca 10 cm vysoká podložka. Speciální cca 8 cm vysoké středně tuhé jádro podložky je vyrobené z nejodolnější a nejnovější hybridní pěny, tato pěna je poddajná, nabízí mimořádný komfort a pohodlí. Velmi ergonomicky podepírá tělo v různých polohách během spánku. Hybridní pěna si zachovává vlastnosti studené pěny, jako jsou vzdušnost a pružnost, zároveň vykazuje vlastnosti latexu, což je termoregulace a "nezničitelnost" a v neposlední řadě u ní pocítíte i vlastnosti VISCO pěny (termo pěny), neboť podložka se vám během polehu individuálně přizpůsobí.

Rozdíly mezi toppery:
T020 - měkčí poleh
T030 - střední poleh
T040 - tvrdší poleh
T080 - speciální antibakteriální topper s tvrdším polehem 

Ložná plocha podložky je profilovaná do tzv. aktivní zóny, která během polehu může působit relaxačně na svalstvo, antidekubitní vodorovný prořez jádra podložky se perfektně přizpůsobuje tělu. Jádro se dobře provzdušňuje a díky materiálové kvalitě velmi dobře odvádí vzdušnou vlhkost. Aktivní zóna je po celé ploše podložky a napomáhá i ke změně polohy během spánku, díky tomu se na podložce při změně polohy nebudíte a spánek je u zdravých jedinců nerušený a velmi hluboký. Relaxační podložka na matrace má velmi kvalitní, snímatelný prošívaný potah, v rozích podložky jsou potom upínací gumy pro zafixování podložky na matraci. Přirozenou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra zajišťuje ventilační 3D pás okolo celé podložky.

Tuhost ložných ploch: SOFT 4 z 6ti.

Relaxační podložka nebo-li matracový topper je velmi pohodlný a ochranný doplněk matrace. Použití kvalitních surovin má unikátní vliv na elasticitu a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Podložky a matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Relaxační podložka je vhodná k uložení na matrace, zlepšuje komfort, přidává nové ortopedické vlastnosti, vyrovnává a zlepšuje spaní. Podložka je vysoká cca 10 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

ZBOŽÍ DORUČUJEME PO CELÉ ČR

Velmi komfortní relaxační podložka
Kvalitní hybridní pěna
Výška jádra podložky je cca 8 cm
Celková výška podložky je cca 10 cm 
Kvalitní snímatelný potah s 3D mřížkou pratelný na 40°C
Potah má v rozích upínací gumy (4x)
Záruka 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití). 

Pocitová tuhost jádra : SOFT/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá).

Do tabulky lze napsat i větší rozměry než 100x200 cm, ale cena se musí vypočítat (viz.níže). Cenu Vám vypočítáme po odeslání Vaší objednávky a tuto cenu odešleme e-mailem v nejbližším pracovním dni. V e-mailu zrekapitulujeme objednávku, rozměry, napíšeme podklady pro zaplacení zálohy nebo celé platby (dle domluvy) a budete vyzváni k potvrzení ceny a provedení platby, což je bráno jako souhlas a potvrzení objednávky. Po zaplacení zálohy nebo celé platby bude objednávka závazná a poslána do výroby. Toto platí i pro rozměry matrace, kde je uvedeno "ATYP".

Ceny ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace je pouze 90x200 cm, ostatní rozměry se vyrábějí pouze na zakázku s domluvenou zálohou nebo celou platbou předem (viz. výše). Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu