MATRACE ACTIVE VISCO BIO 120x200

  • Výrobce:
  • Tuhost matrace 3-4. Středně tvrdá/tužší
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 8 981 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14-21 dnů 8 981 Kč
  • Počet kusů

MATRACE ACTIVE VISCO BIO 120x200

OBLÍBENÁ MATRACE 120x200 S LÍNOU PĚNOU + ZDARMA POLŠTÁŘEK

Matrace do postele 120x200 ACTIVE VISCO BIO je velmi pohodlná, 20 cm vysoká kvalitní matrace, patřící do kolekce GREEN SLEEP. Jedinečné a velmi kvalitní sendvičové jádro matrace ze značkové pěny ELASTIC foam je obaleno dvěma typy značkových pěn a to pěnou BIO VISCO s podílem přírodního oleje, která reaguje na teplotu a tlak těla a komfortní BIO pěnou s podílem přírodního oleje. Ložné plochy matrace jsou profilované do 7mi ortopedických zón o různé tuhosti (SOFT/HARD), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti vyhovovala.

Použitá značková BIO VISCO pěna na jedné ložné ploše je vysoce kvalitní elastický materiál, který reaguje a přizpůsobuje se teplu a tlaku těla, díky této vlastnosti matrace přesně podepře tělo v jeho každém bodě, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek. Značková BIO VISCO termopěna působí při lehnutí na matraci příjemným dojmem, po zahřátí se tělu přizpůsobí a je zárukou kvalitního spánku.

Použitá značková BIO pěna na druhé ložné ploše je vysoce kvalitní elastický materiál, který velmi dobře reaguje na změny polohy během spánku.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2.5 z 5ti a HARD 3.5 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Středně měkké velmi oblíbené jádro matrace
+ Línou pěnu reagující na teplotu těla
+ Dárek - polštářek
+ Snímatelný pratelný potah

Matrace do postele ACTIVE VISCO BIO 120x200 má snímatelný potah OLIVE OIL, který působí esteticky velmi hezky. Potah má zip po celém obvodu a lze jej prát v pračce při teplotě do 60°C. Potah matrace ACTIVE VISCO BIO 1+1 je dodáván pouze s touto řadou. Standardem potahu je ZIP po všech čtyřech stranách a potah je rozdělitelný na dvě části pro jednodušší praní v domácích pračkách.

Matrace ACTIVE VISCO BIO 120x200 je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké cca 20 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Kvalitní sedmizónové jádro matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 130 kg
Výška matrace 20 cm
Záruka: 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód