ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LAMELOVÝ ROŠT DYNAMIC 28 120x200

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 3 024 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 3 024 Kč
  • Počet kusů

LAMELOVÝ ROŠT DYNAMIC 28 120x200

NEJPRODÁVANĚJŠÍ LAMELOVÝ ROŠT ROZMĚRU 120x200 cm - SUPER CENA ZA KVALITNÍ ROŠT

Pohodlný pevný lamelový rošt DYNAMIC 28 má 28 pružných lamel. Lamely jsou uloženy v kvalitních kaučukových pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Kaučuková pouzdra prodlužují životnost lamelového roštu. Lamelové rošty DYNAMIC 28 jsou oblíbené moderní rošty, které v kombinaci s vhodnou matrací, dosahují výborných ortopedických vlastností a zajistí dobré odvětrávání matrace. Lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a přispívají k zlepšení ortopedických vlastností matrací.

Pro zvýšení komfortu má lamelový rošt DYNAMIC 28 v bederní oblasti nastavitelné zdvojené lamely (5 ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií, tyto lamely lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). V důležité ramenní oblasti, jsou zpevněné ramenní lamely (4 ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií. Konstrukce lamelového roštu je stabilní a pevná, jedná se o značkový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Pevný rošt DYNAMIC 28 je konstrukčně zdařilý lamelový rošt.

Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Lamelové rošty DYNAMIC 28 jsou vhodné pro všechny matrace z nabídky.

Doporučená nosnost pevného lamelového roštu DYNAMIC 28 je do 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

LAMELOVÉ ROŠTY DORUČUJEME PO CELÉ ČR

Český výrobek vysoké jakosti
Výkyvné kaučukové pouzdra (prodlužují životnost roštu) 
Výška roštu: cca 5 cm
Počet lamel: 28 ks o šíři 38 mm
Nastavení tuhosti: pomocí pěti lamel
Doporučená nosnost: 130 kg

Pro rošty do postele DYNAMIC 28 jsou vhodné pro všechny matrace z nabídky.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Aleš K. Doporučuje produkt

S roštem jsem spokojený, lamely jsou při šířce roštu 120 cm dost silné, zpracování roštu kvalitní. Doporučuji.

  • Cena, kvalita, rychlost dodání

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód