ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POLOHOVACÍ LAMELOVÝ ROŠT DYNAMIC 28 HN 120x200

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 4 784 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 21 dnů 4 784 Kč
  • Počet kusů

POLOHOVACÍ LAMELOVÝ ROŠT DYNAMIC 28 HN 120x200

POLOHOVACÍ ROŠT DYNAMIC 28 HN 120x200 - SUPER CENA ZA KVALITNÍ ROŠT DO POSTELE

ODOLNÝ NEJPRODÁVANĚJŠÍ MANUÁLNĚ POLOHOVACÍ ROŠT

Pohodlný polohovací lamelový rošt DYNAMIC 28 HN 120x200 umožňuje samostatné manuální polohování hlavy a nohou. Zákazníci u roštu DYNAMIC HN velmi oceňují odolost a delší polohování hlavy než u jiných polohovacích roštů v nabídce. Delší polohování hlavy oceníte při čtení, sledování TV nebo při relaxování v posteli. Lamelové polohovací rošty DYNAMIC 28 HN mají 28 lamel uložených v kvalitních výkyvných kaučukových pouzdrech.

Rošt anatomicky kopíruje křivky těla, plocha lůžka je rozdělena do několika oblastí s odlišnou tuhostí. Při spánku na boku oceníte vyfrézované lamely v oblasti zad, lamely jsou frézováním změkčeny, jsou v této oblasti pružnější a pomáhají tak zmírnit tlak na ramena. Polohovací lamelové rošty DYNAMIC 28 HN v kombinaci s vhodnou matrací dosahují výborných ortopedických vlastností a zároveň matrace dobře odvětrává.

Pro zvýšení komfortu má rošt v bederní oblasti nastavitelné zdvojené lamely (5 ks), které lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). V důležité ramenní oblasti, jsou vyfrézované předpružené ramenní lamely. Středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Konstrukce roštu je stabilní a pevná, jedná se o značkový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti.

Polohování lamelového roštu DYNAMIC 28 HN je nastaveno tak, aby mělo dostatek poloh v oblasti hlavy (celkem 13 poloh) a v oblasti nohou (5 poloh).

Polohovací rošty DYNAMIC 28 HN jsou vhodné pro většinu typů matrací u kterých je uvedeno, že matrace jsou vhodné i pro umístění na polohovací rošty.

Doporučená nosnost lamelového polohovacího roštu DYNAMIC 28 HN je do 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

LAMELOVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR

Český výrobek vysoké jakosti
Manuální samostatné polohování hlavy i nohou
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu pomocí textilního úchytu
Výška roštu: cca 5 cm
Počet lamel: 28 ks
Nastavení tuhosti lamel v oblasti hrudníku: pomocí pěti lamel 
Doporučené zatížení: až 130 kg

Na polohovací rošty se hodí matrace, u kterých je uvedeno, že jsou vhodné pro polohovací rošty.

Pořiďte si polohovací rošty pod Vaše matrace a dopřejte si maximální a zasloužený odpočinek. Pro pohodlné čtení nebo sledování televize už nebudete potřebovat polštáře navíc. Při bolesti zad, nemoci nebo pocitu únavy není nic příjemnějšího než si manuálně nastavit polohu roštu pod hlavou nebo pokud to rošt umožňuje zvednout mírně nohy.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód