ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE CUREM C7000 XD

 • Výrobce:
 • Tuhost 3.Středně měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 17 590 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 2-5 dnů 17 590 Kč
 • 2-5 dnů 31 662 Kč
 • 7-14 dnů 35 180 Kč
 • 2-5 dnů 18 990 Kč
 • 2-5 dnů 34 182 Kč
 • 7-14 dnů 37 980 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE CUREM C7000 XD

S nejluxusnější matrací CUREM zažijte konečně svůj pocit beztíže, dvě výšky matrace a to 25 a 28 cm.

AKCE SLEVA 10% při koupi dvou matrací CUREM C7000 XD 1+1 (v cenové tabulce jsou již ceny po slevě).

Najděte si cestu k dokonalé regeneraci společně s matrací Curem. Model C7000 XD je jako jediný z celé řady tvořen čtyřmi vrstvami, které vám během spánku zajistí absolutní pohodlí a uvolnění. Výjimečnost mu dodává pěna XDURA s mimořádnými vlastnostmi, jakými jsou extra pružnost, vysoká houževnatost a skvělá termoregulace. Je vhodnou volbou pro ty, kdo se více potí. Matrace disponuje také zvýšenou nosností 150 kg.

Všechny paměťové pěny CuremfoamTM disponují inteligentní technologií IQcomfort, která optimálně přizpůsobí tuhost přímo vaší hmotnosti.

SPECIÁLNÍ KONSTRUKCE JÁDRA MATRACE PRO DOKONALÝ SPÁNEK
- Contour XDURA® XD 58 kg/m3
- Super Soft VISCO 50 kg/m3
- Base Master CUREMFOAM TM
- Pratelný potah CUREM CRISS-CROSS

Celé jádro je v tomto případě složené ze speciálně zvolené kombinace čtyř vrstev prémiových pěn, které jako celek starostlivě zajistí maximum pro váš odpočinek. Nejvyšší funkčnost a komfort doladí pratelný potah s obsahem přírodních vláken. 

Ložnou plochu tvoří super odolná a super prodyšná hybridní pěna XDURA, která ve světě spaní těžko hledá konkurenci. V pružnosti, termoregulaci, vzdušnosti a mechanické výdrži překonává všechny dosud používané pěny (vykazuje násobně vyšší životnost a prodyšnost než studené pěny). Představuje nejvhodnější řešení pro ty, kdo se více potí, a přitom hledají pružné pohodlí a komfort paměťových pěn.

Další vrstva dokresluje celkové pohodlí a uvolňuje napětí svalů. Jedná se o vysoce jemnou paměťovou pěnu CuremfoamTM Super Soft Visco 50 kg/m3. 

Předposlední vrstvou je antibakteriální paměťová pěna velmi vysokého objemu CuremfoamTM Super Volume Visco 85 kg/m3, která podporuje celkový pocit odlehčení, ale zároveň tělo přirozeně podpírá. 

Základnou je profilované 7-zónové ortopedické jádro. Jeho hlavním úkolem je matraci dodat vzdušnost, odrazovou pružnost a v neposlední řadě také přirozenou tuhost, kterou chytře optimalizuje profilace Curem-Core podle zatížení.

Alergici uvítají mimo snadné údržby také úpravu vláken technologií Saniguard, která potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších nežádoucích alergenů.

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních nebo boxsprings.

Z luxusní zdravotní matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem a to uložením na pevné, polohovací, tak i v omezeném použití (doporučujeme max výšku 22 cm) na motorové rošty. Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. Kvalita těchto matrací umožňuje vložení i na laťové rošty.

MATRACE DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele: cca 150 kg
Výška matrace: cca 25 a 28 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah Criss-Cross (60°C)
Záruční doba: na matrace CUREM je poskytována regresivní záruka 10 let na jádro matrace (0-6 let plná záruka, nad 6 let krácena každým rokem o 20 %); další prodloužená záruka je vztahem, který vzniká mezi výrobcem a koncovým zákazníkem na základě registrace prodloužené záruky (veškeré informace jsou součástí návodu na použití výrobku)
Doporučené uložení na lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Zdravotní hledisko našich výrobků bylo pro nás vždy prioritou. Naše výrobky již od začátku testujeme dle řady kritérií důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Všechny použité vstupní materiály splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Michal Karas Doporučuje produkt

Špičková matrace, rovné hrany, skvělý potah. Matrace je těžká, takže na posteli drží opravdu pevně. Po lehnutí chvíli cítíte, jak se matrace přizpůsobuje, ale je to velmi příjemné a pak už máte své místo, kde pohodlně usnete. Spí se opravdu dobře a dokonce dle hodinek se mi navýšil i hluboký spánek.

 • Kvalitní vysoká matrace. Zvyšuje čas hlubokého spánku.
 • Výška 28cm je už hodně, ještě že mám vysoké čelo čalouněné postele.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu