ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE CUREM C4500

 • Výrobce:
 • Tuhost 2.Měkká
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 16 490 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 2-5 dnů 16 490 Kč
 • 2-5 dnů 29 682 Kč
 • 7-14 dnů 32 980 Kč
 • 2-5 dnů 17 590 Kč
 • 2-5 dnů 31 662 Kč
 • 7-14 dnů 35 180 Kč
 • 2-5 dnů 18 990 Kč
 • 2-5 dnů 34 182 Kč
 • 7-14 dnů 37 980 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE CUREM C4500

S luxusní matrací CUREM zažijte konečně svůj příjemný pocit beztíže, tři výšky matrace a to 22, 25 a 28 cm.

AKCE SLEVA 10% při koupi dvou matrací CUREM C4500 1+1 (v cenové tabulce jsou již ceny po slevě).

Nejoblíbenější a nejprodávanější matrace Curem se vám poddá, bude vás rozmazlovat a dopřeje vám tělesný i duševní odpočinek. Matrace C4500 je z řady matrací Curem pocitově nejměkčí. Nedělejte kompromisy a dopřejte si ten nejvyšší komfort a odlehčení. Máte možnost výběru z výšek 22, 25 nebo 28 cm.

Všechny paměťové pěny CuremfoamTM disponují inteligentní technologií IQcomfort, která optimálně přizpůsobí tuhost přímo vaší hmotnosti a tvaru postavy. Matrace se vám tak plně přizpůsobí. Spánek je klidnější, protože díky stavu odlehčení nemusí těla tak často střídat spánkové polohy.

SPECIÁLNÍ KONSTRUKCE JÁDRA MATRACE PRO DOKONALÝ SPÁNEK
- Soft VISCO 50 kg/m3
- Super Volume VISCO 85 kg/m3
- Base Master CUREMFOAM TM
- Pratelný potah CUREM CRISS-CROSS

Osvědčená skladba tří vrstev pěn CuremfoamTM nejvyšší kvality. O váš klidný a hluboký spánek se postarají dvě paměťové pěny a jedna pružná pěna. Nejvyšší funkčnost a komfort doladí pratelný potah s obsahem přírodních vláken. 

Vrchní ložná vrstva je super jemná paměťová pěna CuremfoamTM SOFT VISCO 50 kg/m3 dodávající maximální poddajnost a pohodlí. Zajistí maximální uvolnění znavených svalů a stresem zatížené mysli.  

Střední antibakteriální vrstva paměťové pěny CuremfoamTM Super Volume VISCO 85 kg/m3. Velmi vysokého objemu dopřává zároveň odlehčení i podporu celého těla.

Potah Criss-Cross přesně kopíruje tvar matrace a křivky vašeho těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Díky zipu na spodní straně matrace je snadné dvoudílný potah sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou Anti-Slip (pratelná na 40 °C) - matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních nebo boxsprings.

Z luxusní zdravotní matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem a to uložením na pevné, polohovací, tak i v omezeném použití (doporučujeme max výšku 22 cm) na motorové rošty. Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. Kvalita těchto matrací umožňuje vložení i na laťové rošty.

MATRACE DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele: cca 130 kg
Výška matrace: cca 22,25 a 28 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah Criss-Cross (60°C)
Záruční doba: na matrace CUREM je poskytována regresivní záruka 10 let na jádro matrace (0-6 let plná záruka, nad 6 let krácena každým rokem o 20 %); další prodloužená záruka je vztahem, který vzniká mezi výrobcem a koncovým zákazníkem na základě registrace prodloužené záruky (veškeré informace jsou součástí návodu na použití výrobku)
Doporučené uložení na lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Zdravotní hledisko našich výrobků bylo pro nás vždy prioritou. Naše výrobky již od začátku testujeme dle řady kritérií důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Všechny použité vstupní materiály splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Hanka z Moravy Doporučuje produkt

Matraci Curem jsem si koupila již před 10ti lety a pořád se spí na ní dobře. Stěhujeme se a znova jsem si matraci koupila do nové postele. Tentokrát, ale si kupuji lepší model v kombinaci s motorovým roštem. Zvolila jsem výšku 22cm, aby polohování lépe fungovalo. Už se velmi těším.

 • S motorovým roštem se jedná asi o nejlepší kombinaci pro zdravý spánek. Doba dodání zboží a solidní prodejce, od kterého jsem nakupovala už před 10ti lety.
 • Nový potah Curem, starší byl asi hezčí.
5
100 %
Milan Doporučuje produkt

Tak jsem si udělal radost a koupil si matraci Curem C4500, měl jsem jí vybranou již nějakou dobu, ale pořád jsem nebyl úplně rozhodnutý. Chodil jsem i jinde, ale pokaždé, když jsem si někde lehnul, tak to nebylo ono. Už to ono je a už mi slouží. Měkkost tak akorát a spaní je fakt jiný, lepší, komfortnější.

 • Asi jedna z nejlepších matrací na trhu.
5
100 %
Markus Doporučuje produkt

Nechal jsem si matrace Curem doporučit a konkrétně C4500 mi vyhovovala po stránce měkkosti. Výška 25 cm je pro mou postel s vysokým čelem ideální.

 • Velmi mě zaujala i vzhledově, po vyzkoušení jasná volba.
5
100 %
Karel Ptáček Doporučuje produkt

Nerad píšu recenze, ale zde jsem byl požádaný od prodejce, který se mi vysloveně věnoval a tak jsem slíbil, že po měsíci napíšu. Matraci curem jsem zakoupil ve výšce 22 cm z důvodu polohování motorovým roštem panter 42. Matrace je poměrně těžká, tak na roštu dobře sedí, tzn. je připlácnutá. Polohování jednoduché a vzhledem k výšce matrace nelze plně využít polohování roštu, což ve výsledku vůbec nevadí, ba naopak, protože více už by to pro tělo nebylo pohodlné. Matrace vytvoří takovou kolébku, kde jsem schopný se maximálně uvolnit až usnout, což je pozitivní. Motor skoro nejde slyšet a musím se velmi soustředit, abych ho dokázal vrátit do základní polohy. Spánek na matraci po cca dvou dnech zvyknutí, je úžasný a těžko ho může jiná matrace překonat. Cena bohužel odpovídá, výjimečné kvalitě a komfortu. Kdo má rád to nejlepší, tak pro něho je to jasná volba. curem s motorovým roštem panter!

 • Vše jsem napsal, ale zde ještě pochválím paní, která snad věděla úplně vše a hlavně byla velmi příjemná a slušná.
 • Trvalo mi, než jsem se rozhoupal k rozhodnutí se spánku opravdu začít více věnovat...

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu