ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KOMPLETNÍ BOXSPRING GALAXY

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 74 880 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 5-6 týdnů 74 880 Kč
 • 5-6 týdnů 74 880 Kč
 • 5-6 týdnů 74 880 Kč
 • 5-6 týdnů 67 392 Kč
 • 5-6 týdnů 89 856 Kč
 • 5-6 týdnů 57 658 Kč
 • 5-6 týdnů 52 416 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si materiál pro vrchní topper postele Boxspring

Vyberte si nožky postele Boxspring

KOMPLETNÍ BOXSPRING GALAXY

Čalouněná kompletní postel Boxspring BETLER Galaxy - nejoblíbenější model s atraktivním hlavním čelem postele, vysoký poleh od cca 64 cm a moderně pojatý vzhled.

Postele Boxspring - moderní vyzkoušený trend a vysoký komfort

Kompletní Boxspring BETLER Galaxy je stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Jedinečný design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí BETLER dbáme především na kvalitu.

Jedinečný poleh na posteli Boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace, pružiny jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová matrace Boxsprings Q

Pružinová matrace Boxsprings Q: luxusní taštičková matrace je celkově vysoká cca 25 - 26 cm včetně vestavěného Topperu. Matrace má svou specifickou tuhost, kterou lze mírně upravit zvoleným topperem. Jádro matrace tvoří taštičkové pružiny „MultiPocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace Q je 2,5 z 5ti (středně měkká tuhost).

Konstrukce postele BETLER Boxspring - vše dle vašich vysněných představ

Pružinová základna postele BETLER Boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Konstrukce Boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 30 cm.

Pružinová matrace - hlavní matrace vysoká cca 25 - 26 cm včetně Topperu tvoří vrchní díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket (cca 1 000 kusů pružinek) s přijatelnou a oblíbenou tuhostí.

Topper - vrchní součást matrace, který má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Vnitřek Topperu je volitelný s výškou cca 4-5 cm.

Čelo postele BETLER Boxspring Galaxy

U vzhledu postele Boxspring Galaxy byl kladen důraz na časem ověřené tvary a design. Proto bylo zvoleno čelo, které je prošité a vytváří tzv. hvězdnou oblohu. Právě vzhled čela a čalounické vtahy tvoří časem prověřený vzhled postele. Celkově postel působí moderně a útulně, každý detail postele dává jasně najevo, že postel bude krásná a pohodlná po dlouhou řadu let.

Volitelné vnitřní materiály topperu ZDARMA

Topper je vrchní díl taštičkové matrace Q, který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva dokresluje kvalitu polehu. Na výběr je několik typů vnitřků Topperů o šíři cca 6 cm: Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu. Visco - pěna reagující na teplotu těla. HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky postele ZDARMA

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte z těchto nožiček u každého typu je uvedená i výška nožičky: N1-Chrom/13cm, N2-Chrom/11cm, N3-Metal/8cm, P1-Metal/10cm, N6-Natur/Černá/13cm a N7-Natur/Ořech/Wenge/8m.

Doprava a montáž postele BETLER Boxspring - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme, vyneseme a smontujeme.

Volitelná látka a barva čalounění postele Boxspring

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Boxspring, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Na výběr tři typy čalouněných látek:
1. NL - Vodoodpuzující zátěžová látka v nejvyšší kvalitě, extra odolná struktura docílena laser technologií, zlatá medaile za kvalitu.
2. ST - Skandinávský trend, speciální zátěžová látka určená pro postele Boxspring.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Vzorníky potahových látek

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu a širokou paletu barev nebo ve vodoodpuzujících látkách nejvyšší kvality. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v našem prodejním skladu v Praze.

Výška hlavního čela postele: cca 122 cm
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 90/100/120/140/160/180 a 200 cm a délka postele včetně čela cca 214 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 64 cm (dle výšky nožiček)
Konstrukce postele: Nožičky + 2x základny Boxspring + 1 velká matrace s Topperem
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).
Základnu vysokou 20 cm.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Kája Novotná Doporučuje produkt

Čekala jsem na předání bytu a první co jsem si pořídila byla pohodlná postel. Vybírala jsem dlouho a váhala, nakonec jsem se rozhodla pro postel BETLER. Cena byla oproti konkurenci příznivější a líbilo se mi chování prodejce. Veškeré dotazy zodpověděl a zaujalo mě, že si na nic nehrál, prostě věci říkal jak jsou. Postel jsem objednala s předstihem, takže pánové montovali hnedka první den po převzetí bytu. A dovolte mi, abych Vám touto formou poděkovala, protože postel je krásná a dobře jsem se vyspala. První noc v novém bytě byla díky Vám zážitek. Děkuji a budu Vás doporučovat.

 • Jsem ráda, že jsem narazila na firmu, která své práci rozumí a výrobky jsou nádherné. Děkuji
 • Vše bylo 👌🏻
5
100 %
J.B. Doporučuje produkt

Postel jsem viděl v prodejně Betler v Praze, takže jsem věděl do čeho jdu. Vybral jsem si čalounění i nožičky a v topperu jsem chtěl latex, protože mi to nejvíce vyhovovalo. Vše jsem objednal přes e-shop a vše přišlo přesně tak jak mělo, takže jsem velmi spokojený a prodejce i postel rád doporučím.

 • Jednoduché objednání v eshopu. Spokojenost s výsledným produktem, i když jsem věděl do čeho jdu :-)
 • Doba dodání s montáži 5 týdnů, ale toto upozornění padlo hnedka na začátku a s dobou výroby a dodání jsem souhlasil.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu