ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KOMPLETNÍ BOXSPRING CREATIVE

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 139 890 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 5-6 týdnů 139 890 Kč
 • 5-6 týdnů 139 890 Kč
 • 5-6 týdnů 132 998 Kč
 • 5-6 týdnů 117 432 Kč
 • 5-6 týdnů 153 978 Kč
 • 5-6 týdnů 107 646 Kč
 • 5-6 týdnů 97 860 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si materiál pro vrchní topper postele Boxspring

Vyberte si tuhost čalouněné taštičkové matrace postele Boxspring

Vyberte si nožky postele Boxspring

KOMPLETNÍ BOXSPRING CREATIVE

Kompletní čalouněná postel Boxspring BETLER Creative - luxusní model s vysokým atraktivním tvůrčím čelem postele, vysoký poleh od cca 62 cm a moderně pojatý vzhled. Tvůrčí čelo postele vyrábíme s ozdobnými "krystaly" (hlavní foto) nebo bez "krystalů" s čalouněnými knoflíky (fotogalerie).

Postele Boxspring - moderní vzhled a vysoký měkký komfort

Kompletní Boxspring BETLER Creative je stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Jedinečný čistý design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí BETLER dbáme především na kvalitu.

Jedinečný měkký poleh na posteli Boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích. Pružinky jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla a vynikajicí bodové elasticity. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou měkkost matrace.

Taštičková matrace Boxsprings

Taštičková matrace Boxsprings M26: luxusní taštičková matrace je celkově vysoká cca 25 - 26 cm. Matrace má svou specifickou měkkost ložné plochy, která jde mírně upravit zvoleným topperem. Matrace má jádro z taštičkových pružinek „Multi-Pocket“, které mají výbornou bodovou elasticitu. Tuhost ložné plochy matrace M26 si lze vybrat ze dvou typů: H3 (Medium/2,5 z 5ti) nebo H2 (Soft/1 z 5ti).

Originální Boxspring BETLER se vyznačuje čalouněním matrace do stejné látky jako základní korpus postele. Díky tomu dosáhneme moderního vzhledu postele, který vytváří vzhledově jednotnou postel. Na kolekci postelí Boxsprings jsme pyšní, neboť se jedná o vydařenou kolekcí postelí do stylových ložnic.

Konstrukce postele BETLER Boxspring - vše dle vašich vysněných představ

Pružinová základna postele BETLER Boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Konstrukce Boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 22 cm.

Pružinová matrace - hlavní matrace cca 26 cm vysoká tvoří střední díl postele, podpírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Matrace Multi-Pocket 7 zón s přijatelnou tuhostí (M26-H3/H2).

Topper - vrchní matrace, která má za cíl jemně doladit pohodlí celé postele (tuhost, odrazovou pružnost, komfort obejmutí těla). Topper je volitelný s výškou cca 6 cm.

Čelo postele BETLER Boxspring Creative

Dominantními prvky čela jsou čalouněné knoflíky (základní verze) nebo na přání čiré blyštivé krystaly (viz. fotogalerie a uvedení požadavku "krystaly" při objednávání do poznámky pro nás), které působí luxusněji a výjimečně. Při jemném osvětlení vynikne přirozená bezešvá plasticita čela, která je jemně umocněná neopakovatelnou hrou stínů s jemným dokreslením knoflíků nebo brilantního třpytu krystalů. Postel BETLER Boxsprings Creative celkově působí velmi ladně a vyváženě.

Volitelné vnitřní materiály topperu ZDARMA

Topper je vrchní díl postele Boxspring, který je tvořen špičkovými materiály pro Váš maximální komfort. Tato nejtenčí vrstva dokresluje kvalitu polehu. Na výběr je několik typů topperů o šíři cca 6 cm: Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu. Visco - pěna reagující na teplotu těla. HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky postele ZDARMA

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte z těchto nožiček u každého typu je uvedená i výška nožičky: N1-Chrom/13cm, N2-Chrom/11cm, N3-Metal/8cm, P1-Metal/10cm, N6-Natur/Černá/13cm a N7-Natur/Ořech/Wenge/8m.

Doprava a montáž postele BETLER Boxspring - ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme, vyneseme a smontujeme.

Volitelná látka a barva čalounění postele Boxspring

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Boxspring, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě.

Na výběr tři typy čalouněných látek:
1. NL - Vodoodpuzující zátěžová látka v nejvyšší kvalitě, extra odolná struktura docílena laser technologií, zlatá medaile za kvalitu.
2. ST - Skandinávský trend, speciální zátěžová látka určená pro postele Boxspring.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie luxusní postele.

Vzorníky potahových látek

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní zátěžové látky, která má jednoduchou údržbu a širokou paletu barev nebo ve vodoodpuzujících látkách nejvyšší kvality. Výběr barev naleznete u každé postele v nabídce "Vyberte si barvu a látku postele Boxsprings", všechny uvedené barvy jsou pouze orientační, fyzicky se odstíny mohou lišit, kompletní vzorníky jsou k dispozici v našem prodejním skladu v Praze.

Výška hlavního čela postele: cca 151 cm
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 90/100/120/140/160/180 a 200 cm a délka postele včetně čela cca 212 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 62 - 73 cm (dle výšky nožiček)
Konstrukce postele: Nožičky + 2x základny Boxspring + 1 velká matrace + 1 Topper
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit:
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).
Základnu vysokou 20 cm.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu