ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

KOMPLETNÍ BOXSPRING ASTOR

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 131 890 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 5-6 týdnů 131 890 Kč
 • 5-6 týdnů 131 890 Kč
 • 5-6 týdnů 125 958 Kč
 • 5-6 týdnů 107 964 Kč
 • 5-6 týdnů 145 079 Kč
 • 5-6 týdnů 98 967 Kč
 • 5-6 týdnů 89 970 Kč
 • Počet kusů

Vyberte si materiál pro vrchní samostatný topper postele Boxspring

Vyberte si nožky postele Boxspring

KOMPLETNÍ BOXSPRING ASTOR

Nejprodávanější luxusní model postele, vysoký poleh od cca 60 cm a moderně pojatý vzhled, to je kompletní luxusní postel boxspring Astor.

Postele boxspring - luxusní vzhled a vysoký komfort pro tělo během spánku

Luxusní boxspring Astor je velmi stabilní, vzdušná, pružná a bodově přizpůsobivá postel. Jedinečný design, poctivé materiály, preciznost práce se dřevem a čalouněním jsou důkazem, že při výrobě postelí se dbá především na kvalitu.

Jedinečný luxusní poleh na posteli boxspring zajišťuje matrace, která má velký počet pružinek uzavřených v textilních sáčcích, úžasná bodová elasticita v rozměru matrace, pružiny jsou uspořádané do vrstev a zón, což je zárukou dokonalé podpory těla. Špičkové materiály všech vrstev dokreslují komfort a přirozenou tuhost matrace.

Pružinová čalouněná matrace Boxsprings

Pružinová čalouněná matrace Boxsprings: luxusní taštičková matrace je celkově vysoká cca 25 - 26 cm. Matrace má 7 anatomických zón, které poskytují ideální oporu celému tělu a oblíbenou roznášecí latexovou horní a spodní desku matrace. Čalouněná matrace má svou specifickou tuhost, kterou lze mírně upravit zvoleným samostatným topperem. Jádro matrace tvoří taštičkové pružiny, které jsou uložené v netkané textílii. Tuhost ložné plochy čalouněné matrace Boxsprings je 4 z 6ti (středně tuhá tuhost).

Konstrukce postele boxspring - vše dle vašich vysněných představ

Pružinová základna postele boxspring - Pevná konstrukce z masivního dřeva garantuje dlouhou životnost. Spodní díl postele má zabudovaný vzdušný systém bonellových pružin v dřevěném smrkovém rámu, který reaguje na pohyb v horní vrstvě postele. Konstrukce boxspring představuje bodově přizpůsobivý podklad pro matraci. Je stabilní, vzdušný a svou pružností pomáhá absorbovat kritické tlaky, čímž prodlužuje životnost matrace a topperu. Výška základny je cca 22 cm.

Pružinová matrace - hlavní matrace vysoká cca 25 - 26 cm a tvoří se samostatným topperem vysokým cca 6 cm, vrchní díl postele. Podepírá tělo a udržuje páteř v optimální poloze. Doporučená nosnost matrace je cca 140 kg.

Samostatný snímatelný topper - je vrchní samostatná část postele, která má za cíl jemně doladit pohodlí pružinové čalouněné matrace (tuhost, odrazovou pružnost a komfort obejmutí těla). Vnitřek Topperu (Latex, Visco nebo HR pěna) je volitelný.

Čelo luxusní postele boxspring Astor

Esteticky hezké je vysoké hlavní čelo postele, které je až na zem. Čelo zaujme kosočtverci, jemně propojenými elegantním čalounickým švem, které čelu dodávají střízlivou noblesu a estetickou jednoduchost. Při jemném osvětlení je přirozená plasticita čela jemně umocněná neopakovatelnou hrou stínů. Postel celkově působí velmi ladně, vyváženě, dominantně a jedná se o velmi luxusní pojetí ložnice.

Volitelné vnitřní materiály samostatného topperu

Topper je vrchní samostatný díl. Topper je vyrobený z nejkvalitnějších materiálů a to jak snímatelný potah, tak vnitřek topperu, vše je zaměřeno pro Váš maximální spánkový komfort. Luxusní potah je z jiného materiálu než zbytek postele, je velmi příjemný na dotek, dobře zvládá dennodenní zátěž a díky elasticitě má i dlouhou životnost.  Tato nejtenčí vrstva na čalouněné matraci dokresluje vysokou kvalitu polehu. Na výběr je z několika materiálových vnitřků Topperu o výšce cca 6 cm: 
- Latex - komfotní měkký materiál složený z latexu (nejpoužívanější),
- Visco - pěna reagující na teplotu těla,
- HR pěna - speciální pružná tužší HR pěna o vysoké gramáži.

Volitelné nožičky luxusní postele

Na výběr jsou kovové a dřevěné nožičky. Na výběr máte opravdu širokou paletu nožiček (podnoží), u kterých jsou uvedené i rozměry (výška nožiček).

Doprava postele boxspring je vždy ZDARMA

Vážíme si zákazníků, kteří nám svěří své spaní, proto Vám postel ZDARMA přivezeme. Za poplatek nabízíme i "VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE" nebo "MONTÁŽ/VÝNOS ČALOUNĚNÉ POSTELE". V případě montáže si obalové materiály a vzniklý odpad odvážíme sebou, takže ložnice po našem odchodu je připravena ke spaní.

Volitelná barva čalounění postele boxspring

Potahová látka, nebo-li čalounění postele je tváří Vaší boxspring postele. Potahový materiál má velmi elegantní vzhled a výjimečnou funkčnost, použitá technologie při výrobě brání vstřebávání rozlitých kapalin. Tkanina je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofofní povlak, který chrání před rychlým prosokováním kapalin. Povlak tkaniny zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu, díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odstranění rozlité kapaliny. Péče o tkaninu je opravdu snadná, navíc je vysoce odolná vůči oděru. Textilii doporučujeme vyčistit jemnými prostředky pro čalouněný nábytek, nejlépe bez použití vody. Látku nevystavujte vysokým teplotám a nebělte.

Výhody tkaniny:
- Rovnoměrné protkání nití,
- hladkost,
- vysoká odolnost a pevnost,
- vodoodpudivá látka.

V základním provedení nabízíme moderní potahovou čalounickou látku. Materiál 100% Polyester s gramáží 300g/m2, martindale/35.000 otáček/oděruodolnost.

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Každá postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele do kategorie kvalitní postele.

Výška hlavního čela postele: cca 160 cm
Spodní část čela postele je spojené se spodní části boxu postele, čelo až na zem
Skutečné vnější rozměry postele: šíře cca 90/100/120/140/160/180/200 cm a délka postele včetně čela cca 212 cm
Výška k vrchní ložné ploše (včetně matrace a topperu v závislosti na výšce nožiček): od cca 60 cm
Konstrukce postele: Základny + nožičky + čelo postele + matrace + topper
Postele jsou vyráběny na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 300g/bm a test oděru Martindale: >35.000 otáček/oděruodolnost
Žmolkování: 4-5
Světlostálost: 5
Úprava: odolnost vůči oděru a vodoodpudivost
Pokyny pro údržbu a čištění: Doporučujeme čištění bez použítí vody. Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Při výrobě na zakázku lze vyrobit: 
Jiné než uvedené rozměry do max šířky/délky 220 cm (přirážka ze základního ceníku + 20% k nejbližšímu většímu rozměru - součtu cen základny s matrací + přirážka 20% k čelu postele).
Základnu vysokou 30 cm.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu