ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorové rošty do postele BASIC PLUS 42

Velmi kvalitní motorové rošty BASIC PLUS 42 jsou nyní se slevou 5 %. Jedná se o elektrické rošty složené z 42 pružinových lamel z břízového vrstveného dřeva. Polohování roštu zajišťují dva výkonné motory. Tyto motorové rošty nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a v poloze vsedě slouží jako sedačka. Polohováním docílíme optimální relaxační polohy ke čtení.

Výhodou motorového roštu je i záložní 9V (baterie) zdroj umožňující vrácení roštu do původní polohy v případě výpadku el. proudu.

Kompletní nabídku motorových roštů naleznete v oddělení: MOTOROVÉ ROŠTY.

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.