ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorové rošty do postele BASIC PLUS 42

Velmi kvalitní motorové rošty BASIC PLUS 42 jsou nyní se slevou 5 %. Jedná se o elektrické rošty složené z 42 pružinových lamel z břízového vrstveného dřeva. Polohování roštu zajišťují dva výkonné motory. Tyto motorové rošty nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a v poloze vsedě slouží jako sedačka. Polohováním docílíme optimální relaxační polohy ke čtení.

Výhodou motorového roštu je i záložní 9V (baterie) zdroj umožňující vrácení roštu do původní polohy v případě výpadku el. proudu.

Kompletní nabídku motorových roštů naleznete v oddělení: MOTOROVÉ ROŠTY.

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.