ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorové rošty do postele BASIC PLUS 42

Velmi kvalitní motorové rošty BASIC PLUS 42 jsou nyní se slevou 5 %. Jedná se o elektrické rošty složené z 42 pružinových lamel z břízového vrstveného dřeva. Polohování roštu zajišťují dva výkonné motory. Tyto motorové rošty nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a v poloze vsedě slouží jako sedačka. Polohováním docílíme optimální relaxační polohy ke čtení.

Výhodou motorového roštu je i záložní 9V (baterie) zdroj umožňující vrácení roštu do původní polohy v případě výpadku el. proudu.

Kompletní nabídku motorových roštů naleznete v oddělení: MOTOROVÉ ROŠTY.

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.