ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER VISCO HYBRID 24 1+1 90x200cm AKCE

 • Výrobce:
 • Tuhost 2.Měkká|4.Středně tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 14 000 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 14 000 Kč
 • Počet kusů

ZDRAVOTNÍ MATRACE SUPER VISCO HYBRID 24 1+1 90x200cm AKCE

AKČNÍ NÁKUP NEJMODERNĚJŠÍHO SPÁNKOVÉHO VISCO KOMFORTU

Moderní zdravotní matrace SUPER VISCO HYBRID 24 jsou luxusní 24 cm vysoké komfortní matrace vyrobené z hybridní pěny a VISCO pěny, matrace díky tomu skvěle kopírují lidské tělo, přizpůsobují se přesně tlaku těla, výborně odvětrávají a mají delší životnost. Každá matrace má 22 cm vysoké sendvičové jádro. Sedm anatomických zón zajišťuje dokonalé podepření těla během spánku. Jedna ložná plocha matrace je tvořená komfortní hybridní pěnou a druhá ložná plocha je z velmi kvalitní značkové VISCO pěny, která se po zahřátí tělem dokonale přizpůsobuje. Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti, matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala.

Materiál jádra matrace je nejmodernější hybridní pěna o různé tuhosti v kombinaci s BIO a VISCO pěnou. Elastický materiál vyniká svou pružností, pohodlím a tvarovou stálostí. Jádro matrace podepírá tělo ve všech spánkových polohách, což má velmi pozitivní vliv na krevní oběh a hluboký spánek a navíc velmi dobře odvádí vzdušnou vlhkost. Futuristické jádro matrace odpovídá nejmodernějším trendům ve výrobě matrací, dvě vlnité samostatné sendvičové pěnové profilace jsou spojené do nelepeného zipového spoje se samostatnou lepenou VISCO deskou.

Matrace má obě ložné plochy matrace o různé tuhosti (SOFT/HARD), matraci lze v posteli otočit přesně tak, aby Vám matrace svou tuhosti maximálně vyhovovala. Matrace patří do kategorie oblíbených středně měkčích matrací.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti a HARD 4 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Cenově zvýhodněný set

+ Kvalitní vysoké sendvičové jádro matrace
+ Vysoký spánkový komfort díky moderní hybridní a VISCO pěně

+ Rozdílná tuhost jednotlivých ložných ploch matrace SOFT/HARD
+ Dlouhou životnost spojenou se 4 letou zárukou
+ Snímatelný pratelný potah s 3D mřížkou pro lepší odvod vlhkosti 

Z matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty). Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. 

Potah matrace je velmi příjemný na dotek, je dobře prodyšný i díky 3D mřížce, textilnímu barevně oddělenému pásu, který je okolo celého obvodu matrace a zaručuje kvalitní odvětrávání. Materiál potahu je složený z vrstvené látky, prošité do geometrického útvaru. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách. Potah doporučujeme prát pouze výjimečně do 60°C, pro lepší ochranu potahu doporučujeme dokoupit kvalitní chránič matrace.

Matrace je vhodná na lamelové pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je celkem vysoká cca 24 cm, jádro matrace má cca 22 cm. Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt.  Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 140 kg.

DORUČENÍ ZBOŽÍ JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). Matrace vyrábíme i na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka.

Cenově zvýhodněný set 1+1
Moderní značková středně měkčí matrace vysoké kvality
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a HARD/STŘEDNĚ TUHÁ 4 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Sendvičové jádro matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je až 140 kg
Jádro matrace je vyrobené z nejmodernější hybridní pěny a VISCO pěny
Partnerská matrace - dvě strany tuhosti matrace HARD/SOFT (štítek na potahu)
Výška matrace je cca až 24 cm
Snímatelný potah se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky) a 3D mřížkou, pratelný do 60°C 
Záruka: 4 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 

Co je to hybridní pěna? Jedná se o nejmodernější a nejodolnější pěnu, která kdy byla vyrobena. Hybridní pěna obsahuje to nejlepší z nejoblíbenějších materiálů používaných pro výrobu matrací. Hybridní pěna je příjemně pružná a vzdušná (výhody HR pěny), poskytuje termoregulaci a dlouhou životnost (výhody latexu), bodově se přizpůsobuje tělu ve všech spánkových polohách a zároveň je poddajná (výhody visco pěny) a hlavně zajišťuje vynikající odvod vzdušné vlhkosti. Hybridní pěna patří k mimořádně pohodlným matracím.

Matrace 1+1 jsou matrace, které se prodávají ve dvou variantách a to do rozměru 100x200 cm jako dvě matrace (dvě samostatné jádra matrace), nad rozměr 100x200 cm se ze "dvou" matrací stává jedna ve větším rozměru (dvě jádra se "spojí" a vytvoří matraci ve větším rozměru 120/140/160/180 a 200 cm). Proto v cenové tabulce je uvedený přesný počet matrací, které objednáváte.

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi kvalitní matrace, kde při výrobě matrace bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví a upřednostňuji kvalitu.

Výsledné zabarvení pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení. Prošití potahu je různé a nemá vliv na vlastnosti matrace.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Jiřina Novotná Doporučuje produkt

Cenově dražší, ale kvalitativně asi to nejlepší na čem jsem kdy spala. Vysoké, pohodlné až velmi komfortní matrace, něco co se musí zažít. Během spánku cítím, že ležím správně a ráno je tělo opravdu odpočaté, poznám to podle toho, že hned chci něco dělat. Tohle jsem nikdy nezažila :-)

 • To se musí zažít, je to nepopsatelný komfortní spánek, který prospívá.
5
100 %
Marie Doporučuje produkt

Chtěla jsem spíše měkčí matrací, ale ne měkkou, nakonec jsem zvolila dle popisu a doporučení prodejce hybridní pěnu a udělala jsem dobře. Matrace má přesně měkkost, kterou potřebuji pro klidný a nerušený spánek. Kvituji i profesionální přístup prodejce, který se mi opravdu věnoval a mé několikeré telefony s trpělivostí poslouchal. Děkuji

 • Velmi chválím prodejce i matrace z hybridní pěny nebo materiálu.
5
100 %
Ludvík Staník Doporučuje produkt

Vysoké velmi, ale velmi pohodlné matrace. Věděl jsem, že za kvalitu se připlácí, ale tyhle matrace jsou úžasné a pro mé záda a tělo naprosto perfektní. Není nic, co bych matrací vytknul a to jsem opravdu velký kritik.

 • Výška matrace, velmi příjemné jádro matrace a potah. Rychlost dodání a popis matrace.
 • Asi marketing, naprosto úžasný výrobek na který jsem narazil spíše náhodou.

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu