ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

ANTIDEKUBITNÍ MATRACE MEDIK SOFT 22

 • Výrobce:
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 9 940 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 9 940 Kč
 • 14-21 dnů 9 940 Kč
 • 14-21 dnů 10 934 Kč
 • 14-21 dnů 15 904 Kč
 • 14-21 dnů 17 892 Kč
 • 14-21 dnů 19 880 Kč
 • 14-21 dnů 19 880 Kč
 • 14-21 dnů 21 868 Kč
 • cm 10 934 Kč
 • Počet kusů

ANTIDEKUBITNÍ MATRACE MEDIK SOFT 22

Antidekubitní zdravotní matrace MEDIK SOFT 22 je komfortní, měkčí, 22 cm vysoká matrace. Jádro matrace vysoké 20 cm je sedmizónové a je vyrobené z nejmodernější hybridní monolitické pěny s andidekubitním prořezem. Matrace je určená pro spáče s omezeným pohybem, kterým hrozí vznik proleženin ze zdravotních důvodů nebo s přibývajícím věkem. Proleženiny neboli dekubity postihují kůži a podkoží a vznikají soustavným tlakem na jedno místo u ležícího pacienta.

NOVINKA - MATRACE Z NOVÉ KOLEKCE PĚN HYBRID

Jádro matrace je vyřezané do tvaru "volných" kostek, které se mohou pohybovat a kopírují položené tělo. Matrace lze kombinovat i s lamelovým roštem a to jak s pevným, manuálně polohovacím, tak i motorově polohovacím. Materiál jádra matrace je nejmodernější hybridní pěna, která vyniká svou pružností, pohodlím a tvarovou stálostí, díky které podepírá tělo ve všech spánkových polohách. Materiál jádra matrace navíc dobře odvádí vzdušnou vlhkost.

Matrace má obě ložné plochy o stejné tuhosti. Matraci doporučujeme časem v posteli otočit, aby se matrace rovnoměrně zatěžovala a udržela si dlouhou životnost. Matrace patří do kategorie oblíbených měkčích matrací.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Antidekubitní prořez jádra matrace
+ Měkčí komfortní jádro matrace
+ Dlouhou životnost spojenou s 3 letou zárukou
+ Snímatelný pratelný potah s 3D mřížkou pro lepší odvod vlhkosti 

Z matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem (pevné, polohovací i motorové rošty). Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. 

Potah matrace je velmi příjemný na dotek, je dobře prodyšný i díky 3D mřížce, textilnímu barevně oddělenému pásu, který je okolo celého obvodu matrace a zaručuje kvalitní odvětrávání. Materiál potahu je složený z vrstvené látky, prošité do geometrického útvaru. Potah má ZIP po celém obvodu, potah je snímatelný a rozdělitelný na dvě samostatné části pro lepší praní v domácích pračkách. Potah doporučujeme prát pouze výjimečně do 60°C, pro lepší ochranu potahu doporučujeme dokoupit kvalitní chránič matrace.

Matrace je vhodná na lamelové pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je celkem vysoká cca 22 cm, jádro matrace má cca 20 cm. Kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt.  Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 130 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady). Matraci vyrábíme i na zakázku dle rozměrových požadavků zákazníka.

Moderní značková měkká matrace vysoké kvality
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Monolitové jádro matrace s antidekubitním prořezem
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je až 130 kg
Jádro matrace je vyrobené z nejmodernější hybridní pěny
Výška matrace je cca až 22 cm
Snímatelný potah se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky) a 3D mřížkou, pratelný do 60°C 
Záruka: 3 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená 

Co je to hybridní pěna? Jedná se o nejmodernější a nejodolnější pěnu, která kdy byla vyrobena. Hybridní pěna obsahuje to nejlepší z nejoblíbenějších materiálů používaných pro výrobu matrací. Hybridní pěna je příjemně pružná a vzdušná (výhody HR pěny), poskytuje termoregulaci a dlouhou životnost (výhody latexu), bodově se přizpůsobuje tělu ve všech spánkových polohách a zároveň je poddajná (výhody visco pěny) a hlavně zajišťuje vynikající odvod vzdušné vlhkosti. Hybridní pěna patří k mimořádně pohodlným matracím.

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi kvalitní matrace, kde při výrobě matrace bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace, tvarovou stálost a dlouhou životnost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví a upřednostňuji kvalitu.

Výsledné zabarvení pěn se může lišit, neboť objednáváme typ a druh pěny (šarže) a dodavatel garantuje kvalitu pěn, ale negarantuje barevné provedení. Prošití potahu je různé a nemá vliv na vlastnosti matrace.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce úplně dole v celých centimetrech do políčka “ATYP do 100x200cm".

Ceny ATYPU: 

- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 

- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).

- Atypické matrace větší než 100x200 cm- +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu