ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

VÝKLOPNÝ ROŠT DYNAMIC 28 ÚP 120x200

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 5 888 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • SKLADEM 5 888 Kč
  • Počet kusů

VÝKLOPNÝ ROŠT DYNAMIC 28 ÚP 120x200

VÝKLOPNÝ PEVNÝ ROŠT 120x200 S JEDNODUCHÝM PŘÍSTUPEM DO ÚLOŽNÉHO PROSTORU Z OBLASTI NOHOU

SKVĚLÝ POMĚR CENA VERSUS VÝKON ZA KVALITNÍ ROŠTY DO POSTELE

Výklopný lamelový rošt DYNAMIC 28 ÚP umožňuje přístup do úložného prostoru postele (ÚP) jednoduchým vyklopením roštu v oblasti nohou. Pro snadné vyklopení roštu jsou po jeho delších stranách umístěny dvě plynové vzpěry. Vyklopení roštu se provádí pomocí textilní pásky.

Výklopné lamelové rošty DYNAMIC 28 ÚP mají 28 lamel uložených v kvalitních kaučukových pouzdrech. Rošty v kombinaci s vhodnou matrací dosahují výborných ortopedických vlastností a zajišťují skvělé odvětrávání matrace. Lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace, zlepšují ortopedické vlastnosti matrace a zajišťují odvětrávání matrace.

Výklopné lamelové rošty DYNAMIC 28 ÚP jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME.

Pro zvýšení komfortu má rošt v bederní oblasti pět nastavitelných lamel, u kterých lze nastavit tuhost posunutím objímek. Střední část roštu (lamely potažené šedou fólií) si můžete nastavit tužší nebo měkčí dle Vašich potřeb.

V důležité ramenní oblasti jsou 4 vyfrézované změkčené lamely potažené moderní červenou metal – optik fólií. Vyfrézovaná lamela je pružnější a pomáhá zmírnit tlak na ramena.

Středový popruh výklopného roštu zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu, popruh zpevňuje celý rošt, omezuje zlomení lamely při nárazovém zatížení, rošt vydrží vyšší zátěž.

Kování přístupu do úložného prostoru jsme vložili až do hlavové části roštu, díky tomu jsme maximalizovali přístup do úložného prostoru postele a usnadnili vkládání a manipulování s obsahem v úložném prostoru.

Pevné rošty DYNAMIC 28 ÚP jsou vhodné pro většinu typů matrací.

Doporučená nosnost roštu DYNAMIC 28 ÚP je 130 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění).

Český výrobek vysoké jakosti
Výkyvná kaučuková pouzdra (prodlužují životnost roštu)
Jednoduchá manipulace
Výška roštu: cca 5 cm
Počet lamel: 28 ks
Nastavení tuhosti lamel v oblasti hrudníku pomocí posuvných objímek
Doporučená nosnost roštu: cca 130 kg
Váha roštu: cca 15 kg (váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění)
Lamelové rošty DYNAMIC 28 ÚP jsou vhodné pro většinu typů matrací

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód