ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PLOCHÝ MOTOROVÝ ROŠT TRIOFLEX MOTOR QUATTRO MEMORY RADIO

  • Výrobce:
  • Výroba na zakázku
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 42 000 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14-21 dnů 42 000 Kč
  • 14-21 dnů 42 000 Kč
  • 14-21 dnů 46 200 Kč
  • Počet kusů

PLOCHÝ MOTOROVÝ ROŠT TRIOFLEX MOTOR QUATTRO MEMORY RADIO

Luxusní rošt se 4 motory umožňující samostatné polohování oblasti hlavy, zad, stehen a lýtek. Bezdrátový ovladač s funkcí Memory umožňuje nastavení v paměti 2 nejoblíbenější polohy odpočinku.

Systém 4 motorů Quattro poskytuje nejvyšší pohodlí. Každý ze čtyř motorů dokáže nezávisle na sobě polohovat jednotlivé části roštu - hlavovou, zádovou, stehenní a lýtkovou. Variabilita roštu zaručuje, že každý si najde tu svou nejpohodlnější variantu. Vlastní lůžko se tak stane místem pro odpočinek po celodenním stání na nohou v práci nebo při únavě z dlouhodobého sezení na židli či za volantem automobilu. Pohodlný odpočinek s možností snadného nastavení oblíbené polohy přinese potřebné osvěžení a uvolnění svalového napětí. Tento rošt je dodáván pouze s dálkovým bezšňůrovým ovládáním.

Díky vysokému počtu úzkých lamel se rošt výborně přizpůsobí tělu a dobře reaguje na každý Váš sebemenší pohyb na lůžku. Vysoký počet lamel snižuje tlak na tělo, omezuje potřebu často se otáčet.

Motorový rošt má sedm anatomických zón, které podporují správné rozložení váhy těla na matraci. Rošt má 45 lamel s metalickou folií, které jsou uloženy v kvalitních kaučukových pouzdrech ve dvou tuhostech. Pouzdra umístěná nad bočnicí zajišťují dvojité pružení (lamely i pouzdra) po celé délce lamely, nejen v její středové části. Rošt je vysoce odolný proti místnímu jednorázovému zatížení. Ramenní kolébka a měkčí pouzdra v ramenní oblasti zajišťují správnou oporu páteři při poloze na boku. Motorové rošty mají individuální nastavení tuhosti ve střední části roštu pro oporu zad. Díky metalickému provedení se motorový rošt snadno udržuje a proto je vhodný i pro alergiky.

Tento motorový rošt má plochý design motoru - motor nezasahuje do úložného prostoru a umožňuje plně využít výsuvný úložný prostor pod postelí.

V době, kdy není motor v činnosti, se automaticky odpojí od elektrického proudu, absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní. Rošt je vybaven záložním zdrojem (9V baterie), který v případě výpadku elektrického proudu vrátí rošt do základní polohy.

Při nočním vstávání z postele se automaticky rozsvítí tlumené světlo na řídící jednotce. Světelný senzor na řídící jednotce zaznamená pohyb při odchodu z lůžka. Řídící jednotka funguje také jako zásuvka, která umožňuje připojit až 2 elektrické spotřebiče k elektrické síti.

Přídavné lišty, které jsou umístěné v horní a spodní části motorových roštů zabraňují deformaci okrajů matrace a kovové madlo zase zabraňuje posunu matrace při polohování lůžka. Kovové madlo je dodávané ZDARMA k tomuto motorovému roštu.

Pořiďte si motorové rošty pod Vaše zdravotní matrace a dopřejte si maximální odpočinek, který si zasloužíte. Pro pohodlné čtení nebo sledování televize už nebudete potřebovat polštáře navíc. A při bolesti zad, nemoci nebo pocitu únavy není nic příjemnějšího než udělat si pohodlí bez nutnosti vstávat z vyhřáté postele. Motorové rošty jsou určeny pro všechny generace.

Záruka: 5 let (dle splnění Záručního plnění).

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Rošty nejsou skladem v žádném rozměru a vyrábí se pouze na základě závazné objednávky s celou platbou před výrobou. Díky výrobě na zakázku (ATYP) rošty nelze vrátit, na tuto skutečnost upozorňujeme červeným zvýrazněným označením "Výroba na zakázku" hned na hlavní straně produktu pod logem výrobce.  Pro takhle označené zboží platí, že je vyráběné pouze na zakázku (ATYP) a to ve všech rozměrech. 

ROŠTY DORUČUJEME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Sedmi zónové motorové rošty
ZDARMA kovové madlo, které zabraňuje posunu matrace
Záložní bateriový 9V zdroj (slouží pro návrat roštu při výpadku elektrického proudu)
Automatické odpojení motoru v nečinnosti od elektrického proudu
Bezšňůrové dálkové ovládání
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu
Výška roštu: cca 10 cm
Výška roštu s motorem: cca 10 cm - jedná se o plochý rošt, motor je umístěn v rámu roštu a nezasahuje pod rošt
Počet lamel: 45 ks
Záruka: 5 let
Doporučená nosnost: 130 kg
Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.
Rošt je vyráběn na zakázku s platbou zálohy předem.

Na motorové rošty se hodí pěnové, zdravotní a latexové matrace.

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).
- Prodloužené délky 210 cm - cena se navyšuje o 15 %.
- Prodloužená šířka - 110 cm + 15 %, 120 cm + 30 %, 130 cm + 45 %, 140 cm + 60 % oproti standardní ceně roštu (bez slev).

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu