ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MOTOROVÝ LAŤOVÝ ROŠT LUX 16 MOT RADIO

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 7 595 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14-21 dnů 7 595 Kč
  • 14-21 dnů 7 595 Kč
  • 14-21 dnů 8 355 Kč
  • 14-21 dnů 12 152 Kč
  • 14-21 dnů 13 671 Kč
  • Počet kusů

MOTOROVÝ LAŤOVÝ ROŠT LUX 16 MOT RADIO

LAŤOVÝ MOTOROVÝ ROŠT S VYŠŠÍ NOSNOSTÍ AŽ 140 KG A BEZDRÁTOVÝM OVLÁDÁNÍM

NOVÁ KOLEKCE - NOVÉ NIŽŠÍ CENY

Laťový motorový rošt LUX 16 MOT RADIO (bezdrátové ovládání) s plynulým polohováním pomocí motoru umožňuje jednoduché samostatné zvednutí hlavové (zádové) části a nožní části nebo najednou zvednutí obou částí roštu (hlava i nohy). Rošt má 16 opracovaných šroubovaných smrkových latí.

Rošt je určený pro spáče vyžadující tvrdší poleh nebo vyšší nosnost roštu.

Výhody pro zákazníka:
+ Velmi nízká cena za kvalitní český výrobek s dlouhou zárukou

+ Latě jsou šroubované k rámu postele
+ Bezdrátové (RADIO) ovládání
+ Doporučená nosnost až 140 kg
+ Pevná konstrukce
+ Jednoduché dálkové "bezdrátové" ovládání, které zvládne úplně každý (hlavně senioři)

Polohování roštu zajišťuje výkonný bezúdržbový dvoumotor schovaný v pouzdře pod roštem. Motorové rošty nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. U polohování nohou, nový systém umožňuje, že polohování má přirozenější oblouk, takže matrace lépe kopírují motorový rošt. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. 

Polohování roštu ovládáme pomocí bezdrátového dálkového ovladače (viz. fotogalerie, napájení 2x AAA baterie jsou součásti balení), který obsahuje tyto tlačítka: 2x samostatné tlačítko, kterým se samostatně polohuje oblast hlavy(nahoru a dolů), 2x samostatné tlačítko, kterým polohujete oblast nohou(nahoru a dolů) a 2x samostatné tlačítko, kterým se samostatně polohují obě oblasti (nahoru a dolů). Moderní bezdrátový ovladač dobře padne do ruky.

Úžasnou výhodou motorového roštu je i záložní 2x 9V alkalické (baterie pro nouzový chod), zdroj umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (baterie jsou umístěné přímo u motoru). Spotřeba v klidovém režimu 0,4W (stand-by). Délka přívodního kabelu 270 cm.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, jedná se o značkový elektrický motorový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti.

Motorové laťové rošty LUX 16 MOT RADIO jsou český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME. Motorové rošty jsou určeny pro všechny věkové generace.

Doporučená nosnost polohovacího laťového motorového roštu je do 140 kg. Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštu do rámu postele.

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 3 roky.

MOTOROVÉ ROŠTY DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Český výrobek vysoké jakosti
Počet latí: 16 kusů
(opracované smrkové laťě)
Latě přišroubované k polohovacímu rámu roštu

Konstrukce roštu: kovové táhla a motor umístěný pod úroveň roštu

Jednoduché polohování pomocí výkonného dvoumotoru
Bezdrátové dálkové ovládání
(2x AAA baterie)
Velmi jednoduché ovládání polohování roštu /samostatné polohování hlavy/samostatné polohování nohou nebo obojí
Záložní bateriový zdroj 2x 9V alkalická
(slouží pro návrat roštu do základní polohy při výpadku elektřiny)
Výška roštu: cca 7 cm
(výška od uložení roštu na lištu/lať/kování postele)
Celková výška roštu i s motorem: cca 21 cm
(od spodní části motoru k vrchní části latí v základním stavu)
Záruka: 3 roky
(dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 3 roky
Doporučená nosnost roštu: cca 140 kg
Váha roštu: cca 20 kg
(váha zboží v rozměru 90x200 cm)
Balení: rošt je složený (připravený po rozbalení a zapojení k okamžitému použití), zabalený do fólie, s kartony v rozích. Součásti roštu je ovládání, baterie (podle typu), návod k použití
Upozornění: motorový rošt není vhodný jako zdravotní pomůcka.

Skutečná velikost roštů je vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr pro správné uložení roštů do rámu postele. Rošty jsou dodávané smontované (v celku) ve vámi vybrané velikosti nebo dle Vámi zadaných rozměrů (jednoduše řečeno nic nemontujete). Rošty jsou zabalené v igelitovém obalu a po rozbalení stačí pouze rošty vložit do postele. U polohovacích roštů a roštů ÚP je nutné uvolnit polohování (umělohmotné stahovadlo), které drží polohování při transportu a u motorových roštů je nutné po rozbalení zapojit baterie (většinou jsou součásti výrobků).

Motorové rošty - se standardní konstrukcí, motor a táhla zasahují pod úroveň roštu. Tento typ roštu musí mít pod sebou volný prostor, neboť motor a táhla jsou cca až 15 cm pod úroveň roštu (viz. obrázek), jednoduše řečeno zasahují pod postel. Proto u těchto typů roštů nedoporučujeme vkládat do postele, která má úložné prostory, šuplíky, nebo různé zpevňující lišty a latě napříč postelí.

U námi prodávaných roštů provádíme záruční i pozáruční servis. V případě servisu se oprava realizuje (po telefonické domluvě) přímo u Vás doma, rošt nikam neposíláte. Drobné servisní úkony, např. prasklá lamela nebo pouzdro, Vám našim zákazníkům, zašleme ke konkrétnímu výrobku po domluvě smluvní dopravou. Výměnu lamely nebo pouzdra si zákazníci opravují sami (jednoduchý úkon). Za své výrobky ručíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu